Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet olyan fiút találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan fiút találni aki nem csak a szexre megy? Hanem lehet velük beszélgetni mindenről, sportolni, kirándulni, tanulni, stb. (19-22éves korosztályban)

Figyelt kérdés

Tippeket várok :)

Party helyszínek, koncertek , kocsmák kilőve!



2017. máj. 24. 19:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én egyetemen találkoztam ilyennel. De ez a korosztály eléggé éretlen, szóval nálunk a 20 fiúból ha 4 ilyen van. Koncert miért van kilőve?

Nyelvtanfolyam, valami hobbi, könyvtár... Sose lehet tudni.

2017. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!
2017. máj. 26. 19:44
 13/16 anonim ***** válasza:
Velük csak véletlen ismerkedsz meg, mint a normális csajokkal :)
2017. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Netes csoportokban...pl valamelyik sorozat fan clubb. Máris adott a közös téma.
2017. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

mi hobbid ?olyan szakköre menny

én az küzdő sportot ajánlóm te is tanulhatsz valamit kevés lány jár így az esélyek nagyok

és ha van egy hely ahová srácok nem dugni járnak az az

és abból hogy valaki küzdő sportot csinál leszüretelsz pár dolgot pl kitartó,egy idő után magabiztosságot ad a férfiaknak,az sem mellékes hogy neked is biztonságot nyújthat céltudatos izmos sportos és sportszerű,kedveli az izgalmat ha én csaj lennék párszor lemennék nézelődni másik előny miden kisvárosba van lehetőség küzdő sportra ergo közeledben is és még egy ha lemész megnézni egy edzést és nem tetszik senki leléphetsz ha meg tetszik valaki akko az nem feltünő ha maradsz

2017. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A barátzónádban, és a "lúzer"-nek kinevezettek közt.
2017. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!