Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy pasi minden esetben lép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi minden esetben lép ha tetszik neki valaki?

Figyelt kérdés
Van egy srác, távoli ismerős, akinél kétszer kezdeményeztem beszélgetést facen, elhívtam egy buliba, el is jött. Nem együtt mentünk, ott találkoztunk, oda is jött hozzám, dumalgattunk is amennyire a haveroktól lehetett, közvetlen volt, érdeklődő. Viszont azóta annyit sem írt, hogy hello. Mivel én kezdtem írni neki, volt ez a buli is, azt várnám, hogy jelentkezzen. Nem érdeklem, ugye?
2017. máj. 24. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán később fog írni, ha érdekled, hiszen személyesen úgy tűnt. Az is lehet, hogy nem akart illetlen lenni, és természetéből fakadóan elment a buliba, és természetes, hogy akkor oda is megy és kedves volt. Adj neki időt, ha jelentkezik, akkor meglátod mi lesz, ha viszont nem, akkor szerintem nincs értelme rajta rágódni.
2017. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden..mert aki nem lép egyszerre,nem kap rétest estére.. amúgy valószínű hogy nem érdekled :(
2017. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdekled, de amúgy sem sietik el ezeket a kezdeményezéseket, még ha be is jössz nekik.
2017. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem igen,ha kellesz valakinek,akkor az megy utánad.Bàrmilyen formában is.Még ha félénk is,írni csak nem esik nehezére.Vagy bármilyen ürüggyel keres,mondjuk ha kockfej,megkérdi,mikor mehet a gépedet tuningolni...ha partyarc,küld neked zúzós zenéket...vagy bármi. :-D
2017. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

sajnos sanszos hogy nem.

mikor ismerkedem nálam is úgy van, hogy amig szimpatikus addig keresem stb. mikor valami miatt kevésbé lesz az, akkor már nem, és ha ír is, semleges vagyok.

pl nem jön be külsőre mégsem, nincs meg a kémia, totálisan ellentétes a véleményünk, életfelfogásunk mindenről.

Szóval ezekben az esetekben nem igazán hitegetek senkit tovább

2017. máj. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jössz be neki szerintem. Azért ment oda hozzád buliban, mert előtte beszéltetek róla. Normálisan viselkedik, érdeklődik, ha beszéltek, mert nem egy bunkó, de ennyi.
2017. máj. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!