Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, ha egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy pasinak nem tetszik egy lány, attól még tisztességesen bánik vele és kedves, ám ha egy lánynak nem tetszik egy pasi ez már nem áll fenn?

Figyelt kérdés
Pasiként kérdem ezt, miért fontos éreztetni a csávóval, hogy nem jön be és emiatt undok lenni vele?
2017. ápr. 14. 15:58
1 2 3
 1/30 Lazy Lover ***** válasza:
9%
mert primitív véglények a nők
2017. ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Krukutyán Levente ***** válasza:
92%
Hülyeség, ezt egyes "férfiak" is csinálják. Nem a nem függvénye, hanem értelmi szinté.
2017. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Ezt én épp fordítva látom.
2017. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
11%
A lányok alapból nem képesek tisztességesen viselkedni.
2017. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

3


Nem azért látod fordítva mert lány vagy?

A lányoknak ha nem vagy szimpatikus még a szemedbe sem néznek. Ez jól tapasztalható az elárusítók esetében. A helyesebb pasiknak bájolognak, aki meg nem annyira mutatós arra rá sem néznek meg nem is köszönnek.

2017. ápr. 14. 16:22
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
Voltak már velem bunkók a pasik, egy normális emberi mondatot nem tudtak felém intézni, de a kolléganőmhöz igen, pedig nem adtam rá okot.
2017. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
72%

Na pont ezért, mert ilyen egyszerűek vagytok! És finoman fogalmaztam.


Elutasítás után kedvesnek lenni hiba. Akkor az IQ-nindzsa azt hiszi, hogy a nem inkább csak talán. És tovább nyomul a maga ordenáré, tolakodó módján. És onnantól képtelen felfogni, hogy a nem az tényleg nem, még bunkózás után sem.

Sokkal egyszerűbb és energiatakarékosabb az elutasítás után a rideg, távolságtartó viselkedés, hogy eszébe se jusson újra próbálkozni.

2017. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%
Én mindenkivel úgy viselkedek, ahogy ők velem. Ha valakivel bunkó vagyok, az okot is adott rá, és nem a kinézete miatt, vagy mert nem tetszik. Ha csak azzal lennnék normális aki tetszik, akkor 1 ember kivételével az összes ember utálna.
2017. ápr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

7


Igen ám de most nem olyan szituációkról beszélek, amikor a pasi be akar próbálkozni nálad. Tegyük fel, hogy nem akar, lehet, hogy még rondának is tart téged mind kívül mind belül és tényleg nem érdekled őt, pusztán egy kényszerhelyzet miatt néhány percig interakcióba keveredtek és az az idő alatti viselkedéssel van a probléma. Nincs szó semmilyen bepróbálkozásról, csak egyes nők (mint te) ha egy szerintük ronda pasi rájuk mosolyog és kedves egyből azt gondolják, hogy hú ez most próbálkozik. De ezt csakis azért gondolja mert ostoba. Kedvesnek lenni nem azt jelenti, hogy próbálkozik...hiszen amúgy is tudjátok, hogy a nektek bejövő pasik egyáltalán nem kedvesek, sőt gyakran egoista tuskók. Szóval nem értem honnan jön ez, hogy ha valaki kedves, udvarias az egyből próbálkozni akar.

2017. ápr. 14. 16:39
 10/30 anonim ***** válasza:
83%
Igazából azt hiszem nem tudom elképzelni amiről beszélsz. Pl ha buszon illedelmesen megkérdezi egy pasi hogy leülhet e mellém közlöm hogy persze és elfordulok ahogy azt tenném egy öreg vagy egy csaj esetében is. Ha megkérdezi hol találja az xy helyet elmagyarázom és folytatom az utam aztán ennyi mindeközben vigyorognom kéne mint a vadalma és a szempilláimat rebegtetni? Vagy mi lenne az elvárás?
2017. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!