Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan zajlik le általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik le általában egy sikeres randevú? Mi a vége, honnan lehet tudni hogy sikerrel járt az ember?

Figyelt kérdés

2017. máj. 26. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Én az életben mindig az első randin csókolóztam azzal, akivel később lett egyáltalán bármi. 3 éves kapcsolatommal is.


Úgyhogy egy 3-4 órás, normális hosszúságú első randi során alap hogy legyen csók. Ez elég jó indikátora annak, hogy jól alakulnak a dolgok.

2017. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Az első randi után szerintem mindenkiben felmerül,hogy vajon miben nem volt "tökéletes"? De ha látod a másikon,hogy keresi az ismételt alkalmat a találkozóra,hogy jól érezte magát Veled, akkor minden Ok.


A lényeg...ha szorgalmazza a második randit tuti bejössz Neki...

2017. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Egy sikeres randevú szexel záródik, és ha nem utcai cipőben viszed be a reggelit, akkor sikeres vagy.
2017. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
A csaj kifizeti a részét és megnyugtat ,hogy nem szeretné ő sem ,hogy megismételjük :D
2017. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 micsoda reference :DD
2017. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Juj szerintem nem lehet tudni amúgy. :D Az idő eldönti, akar-e még találkozni, stb. :D De még több idő kell, mert van hogy több randi után vagy elutasítva. :D Én már utasítottam el 2. randi után.

21/N

2017. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Őszinte , boldog mosoly folyamatosan, nem? Olyan, ami nem kínos. A végénél is. Vagy ha megemlíti, hogy talizna még, az is egyértelmű. Esetleg talán ölelés, de talán az már első randinál pl sok. Szerintem boldog és nem kínlódó, erőltetett mosoly.
2017. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*Ja meg hogyha őszintén érdeklődött folyamatosan,és ő is vitte tovább a beszélgetés fonalát úgy, hogy ő is megosztotta veled közben, amik neki eszébe jutottak; és hagytátok is egymást szóhoz jutni, nem voltak annyira jellemzőek kínos csöndek, de 1-2 talán abból még belefér, kínos csöndből is. Mosolyszünet:)
2017. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: én például sose mosolygok, és a volt barátnőm se mosolygott soha. Nem voltunk azok a típusúak.
2017. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első randi folyamán úgy 3-4 óra után egy csók elég jól jelzi, hogy jól mennek a dolgok :D


Ezen kívül nem tudom mit akartok

2017. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!