Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés

Ez az egész tök véletlen indult. Egy buliban voltunk, nem ismertem előtte őt, csak láttam, hogy mennyire jól néz ki de nem forditottam különösebb figyelmet erre, barátnőimmeé iszogattunk és jól éreztünk magunk.


Aztán a bárpultnál összetalálkoztunk a sráccal, megittunk néhány italt és beszélgettünk, ahhoz képest, hogy elöszőr láttam életemben nagyon jól elbeszéltünk.


Nem voltam mindig ott, mellette, járkáltam, megjegyezte, hogy eltűntem és később megfogta a kezem és táncolni vitt, majd utána is beszéltünk, fogtam a korlátot és a keze egyre közelebb került az enyémhez, éreztem, hogy muszáj hozzám érnie..


Majd végül hazáig kisért,megfogta a kezem, hogy érezze mennyire hideg majd elkérte a számom, azt mondván, hogy majd irhatok neki.


Én nem akartam nyomulós lenni és csak pár nap múlva irtam egy annyit, hogy vonzónak találom, azt irta, hogy ő is annak tart engem de többet nem beszéltünk.


Nem tudom, hogy lesz ebből valami még avagy nem, de azt hiszem sosem éreztem igy, hogy ennyire felkavarjon, teljesen elment az eszem.



2017. ápr. 27. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy aranyos, kislányos izgalom, hogy egy szimpatikus fiúval bármi is lehet, ideális esetben szerelem!
2017. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A helyében én is udvariasan válaszolnék, de nálam kapcsolatra nem jönnél számításba :)
2017. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én nem is akarnék kapcsolatot. Szó sincs erről

Nem is ez volt a kérdésem, attól, hogy azt mondjuk kapcsolat nem biztos, hogy minősegibb vagy komolxabb dologról beszélünk mint pl egy lelkitárs szerű kapocs vagy akármi. Én arra voltam kiváncsi, hogy én képzeltem túl a dolgokat vagy ténYleg úgy tűnt mintha tetszenék neki..

2017. ápr. 29. 02:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy 16 évesnél idősebb, igaz?
2017. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2017. nov. 26. 12:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!