Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan randitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan randitok amikor égtetek a fiúval/csajjal? Elmeséled?

Figyelt kérdés
Nekem volt olyan mikor a srác egyfolytában ordibált alacsonyabb is volt nálam..és mindenki minket nézett h mért ordibál.. XD kicsit gáz volt xD
2010. máj. 17. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen. Sose randiztam még. 18/f
2010. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
általában olyan partnert választok akit kicsit ismerek, hogy elkerüljem a kellemetlen perceket
2010. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nyilvános helyen voltunk, feljött hozzám filmezni. bunkó volt, kiköpte a rágót az ablakon, úgy beszélt mint egy paraszt, folyamatosan b.zmegelt. kiábrándultam belőle 5 perc alatt, nem is bántam egyáltalán, hogy nem lett semmi se végül. (srác volt az illető..)
2010. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és azzal égetett, hogy amikor megérkezett, hangosan beszólt, hogy ki fürdik már olyan sokáig a fürdőben, mert kezet akar mosni. és még egy sziát sem volt képes odanyögni a lakótársamnak.
2010. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. randink volt, sétáltunk.. jött szembe egy srác, a lánnyal legjobb barátok.. és csak így lekapja a srác.. vagyis nem nyelves csók volt, hanem sima csók.. utána magyarázott a lány, hogy ők így köszönnek egymás között.. végül nem lett köztünk semmi
2010. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!