Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is éreztétek már randik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztétek már randik során hogy hátrány az, hogy sok pénzetek van? 27/F

Figyelt kérdés

2017. máj. 28. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem soha, de megnézném milyen érzés lehet.
2017. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem az zavarna, ha megpróbálnám sajnáltatni magam a képzelt problémáim miatt, és valami érthetetlen oknál fogva senki nem érezne együtt velem.


Nem kell hirdetned, milyen dúsgazdag vagy. Első randit Mekibe szervezni, tavalyi túrkálós ruhában megjelenni, mezőn szedett vadvirággal, és a végén gyalog hazakísérni. Problem solved.

2017. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Voltam ilyen szituációban, hogy a lány tanult én meg dolgoztam, nekem volt, neki kevés. Az első pár randin amúgy sem jó fizetős helyre menni. Max kávézó vagy fagyi, séta, de ezek nem pénznyelők.
2017. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálam volt ilyen, mikor tavaly nyáron nagyon el voltam engedve pénzzel. :D Melóztam is sokat, maradt még az ösztöndíjból és akkor elkezdtem randizgatni egy sráccal. Akkor nagyon furcsa volt, mert még volt csomó jó nyári program, akartam menni erre-arra és persze, a magam részét fizettem, de a srácon érződött, hogy ez neki nem megy olyan könnyen, mint nekem. Nem vele volt a baj, hanem inkább én éreztem kötve magam, hogy nem lehet mindent, mert ő nincs olyan "oké, király, menjünk!" helyzetben épp.

20N

2017. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Volt.


Érdekes abban az esetben, mikor a lány tanult, én dolgoztam (nem is rossz pénzért) nem okozott gondot. Megbeszéltük, volt, hogy elmentünk vacsorázni, nem kért desszertet, de hazafelé meghívott egy fagyira, ami kedves gesztus, és figyelembe véve az anyagi különbséget tökéletes megoldás volt.


Viszont mikor a nő is dolgozott meg én is, akkor volt, aki közöte, hogy neki ez sok, hogy éhesek voltunk, és mondtam, hogy együnk valamit, meghívom. Éreztem végig, hogy frusztrálja, hogy kitalálunk valami programot, de igazából csak nekem van rá pénzem (nagyon rosszul keresett). A végén szétmentünk, pedig soha nem tettem szóvá, nem húztam a szám, nem célozgattam neki.

2017. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

ha nagyon zavar adok számlaszámot, told át a felesleget..


elviselem helyetted ezt a nagy problémát.

2017. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha problémának érzed, akkor menj "egyszerűen". Nem túl márkás ruhákban, ne lobogtasd az új ájfón7-esedet, és ne legyen minden második mondtadban benne, hogy mennyit keresel vagy költesz. Nem egy bonyolult dolog.

Amúgy igen, nálam pl. hátrány, ha a pasi pénzes. Bocsi, de tapasztalat alapján vagy égbekiáltóan bunkók/nagyképűek, vagy csak a bugyit akarják leszedni.

2017. máj. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
@7: mondanál egy havi fizetést amitől szerinted már bunkók, és csak a bugyira gyúrnak?
2017. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8-as: nyilván nem az a probléma, ha sokat keres. Egyszerűen a férfiak (főleg a fiatalabbak) azt hiszik, hogy a jó keresettel megkaphatnak akárkit, és sajnos a nők nagy részét valóban...egyébként nem volt célom általánosítani, egyszerűen ez egy saját tapasztalat. Nyilván vannak értelmes, rendes jól kereső férfiak is. Így nem is érzem feltétlenül relevánsnak a fizetést, legyen az alacsony vagy magas.
2017. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megnyugtattál.


Már megijedtem, hogy a következő fizetésemelésnél kénytelen leszek azt mondani a főnökömnek, hogy: "Bocsánat, de nem írom alá a papírt, mert ha megteszem bunkó, csak szexre hajtó, 'kihanemén' lesz belőlem" :D


Mondjuk én már nem a legfiatalabb korosztály vagyok (jóval túl a 30-on), de abban lehet valami, hogy a fiatalabbaknál ez határoz meg mindent. Másrészt kereslet-kínálat, amíg kellő számú nőnél ez bejön, addig tolni is fogják ezt a stílust

2017. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!