Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Egy visszamaradott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy visszamaradott testalkatú pasinak mennyi esélye van egy átlagos külsejű barátnőre?

Figyelt kérdés
Visszamaradott alatt azt értem, hogy nekem például 39-40-es lábam és kicsi fejem van. Az ujjaim/kézfejem/karom sokszor vékonyabb és gyengébb, mint sok nőé illetve a péniszem is elég vékony (3,8-4 cm). Ami pozitívum, hogy helyes vagyok (de nem klasszikus értelemben vett férfiasan jóképű). Ezek alapján meg gondolom ti is kitaláljátok, hogy mindemellett alacsony és sovány is vagyok. Egy ilyen huszonéves srácnak mennyi esélye lenne egy teljesen átlagos külsejű lánynál, aki nem kövér (ők nem is illenének hozzám a soványságom miatt) és nem igénytelen (szájápolás). Több igényem nincs is egy lánnyal szemben, közel sem kell babaarcúnak vagy szexisnek lennie.

2017. máj. 28. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha te is visszautasítod a kövér lányokat, ne vár el, hogy a lányok is visszautasítanak a nyeszlettséged miatt. Én "kövér" lány vagyok, de nekem is normális testalkatú párom, ilyen hozzáállással nem is kellenél :)
2017. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én meg azt hittem, komoly problémád vannak, hogy nem nőtt ki valamelyik végtagod, farkastorkod van, vagy valami ilyesmi :D
2017. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom nulla időt töltesz a csajozással ha itt a gy.k-n várod a megoldást valakitől. Csajozni kéne hapsikám nem nyavalyogni hogy te milyen kis szerencsétlen vagy.
2017. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1: "...aki nem kövér (ők nem is illenének hozzám a soványságom miatt)..."

Gondolom ez elkerülte a figyelmedet. Nem utasítanám vissza őket, de egyszerűen nem "illenének" hozzám és 0 lenne az esélyem náluk (az ő akaratuk szerint). Az átlagos vagy sovány csajoknál legalább lenne egy 0,2-0,4% esélyem. Pont emiatt írtam, szóval nem nézek én le senkit.

2017. máj. 28. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
4.: 1. vagyok, volt vékony párom, nagyon szerettem, sosem zavart a különbség és láthatóan őt sem. Ha felszínes vagy, de alibit keress, hanem ismerd el, de akkor te se várj mást
2017. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg se merem kérdezni, miért nem szedsz fel egy pár kilót edzéssel.
2017. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Első lépésben írass fel a dokiddal valami erős gilisztahajtót!
2017. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha így folytatod át fogsz állni a sötét oldalra és ratyi leszel
2017. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!