Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet teljesen "átlagos",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet teljesen "átlagos", normális férfiakkal/srácokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
"Átlagos" és normális alatt azt értem, hogy nem gazdag, nem túl jóképű, nem egy kondi-bajnok, csak egy normális, "átlagos" férfi?
2017. máj. 9. 19:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
24/N
2017. máj. 9. 19:18
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem akárhol. De miért ezek a kritériumok? Miért nem azt fogalmazod meg, hogy milyen férfiakkal, srácokkal szeretnél ismerkedni? Szerintem ha abból valamelyik gazdag, vagy TÚL jóképű, vagy kondizik éppen, nem hiszem, hogy bajnak kéne lennie. Vagy igen? :)
2017. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az átlag életben
2017. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Itt. (Bár két évig kondiztam, sosem voltam bajnok, és nem is az volt a cél :) )
2017. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Itt lehet pl, barátnőm szerint legalábbis 😃 Szóval velem is lehet, csak nem párkapcs céljából 😃


Neten méég... Tinderen is akár. Hobbiddal kapcs fórumon, társkersőn.


Valóságban meg pl a hobbidon-munkán-ismerősökön keresztül.


24f

2017. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Valószínűleg én ismerkedem rossz helyen, de a gazdagabb pasikról kimondottan rossz benyomásaim vannak, és a kondisokról sem túl sok jó :) Próbálok nem előítéletes lenni, de már nem nagyon megy.
2017. máj. 9. 19:42
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
2-es: Megértem a kérdezőt, mert nálam sem pozitívum egyik sem, sőt, nálam is hátrány. Ebből is látszik, hogy a férfiak mennyire nem tudják, mi kell egy nőnek. :)
2017. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kimész az utcára és 10 szembe jövő férfiből 5-6 bele illik az általad elképzelt típusba.
2017. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Èn teljesen átlagos pasi vagyok mègsincs szerrncsèm a nőknèl pedig szeretek beszélgetni és nem vagyok önbizalom hiányos sem 🙂 25/F
2017. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bárhol a világon. Az a jó az átlagosban, hogy elméletileg abból van a legtöbb.
2017. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!