Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomás/értelmiség szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás/értelmiség szép lányok! Egy hivatásos katona vagy egy mérnökinformatikus (esetleg gazdaságinformatikus) pasi vonzóbb számotokra?

Figyelt kérdés
Kivel tudnátok jobban elképzelni egy kapcsolatot? Melyik a szimpatikusabb? Csupán a szakmák tudatában érveket és ellenérveket várok tőletek mindháromra vonatkozóan. Én konkrétan gazdaságinformatikus hallgató vagyok, azért lennék erre is kíváncsi, hogy mennyivel vonzóbb (esetleg nem vonzóbb) karrier ez egy tanultabb nő szemében, mintha mondjuk egy katona lenne a pasija. Nálatok mennyire él az a sztereotípia, hogy egyenruhás=kemény macsó illetve informatikus=nyikhaj nerd gyík?

2017. jún. 2. 19:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%
A mérnökinformatikussal házasodnak össze, akit majd megcsalnak a katonával.
2017. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
15%
Na ez most mire volt jó? Itt úgyis mindenki azt mondja,hogy " de az infirmatikusok sem mind nerd gyíkok", meg "az informatikusok egzisztenciával rendelkeznek, velük lehet jövőt építeni", "a kemény macsók nem kellenek,fúj,ők mind buták"..aztán oersze a valóság mást mutat, de nyugodtan hidd csak el hogy amit itt olvasol,az úgy van :)
2017. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%

Miután a férjem mérnökinfós, így azt hiszem, ez a kérdés magát válaszolja meg az esetemben :)


De ha nem így lenne, akkor sem lennék katona felesége. Mármint szexi-szexi, igen, amíg a revüszínházakban meg lánybúcsúkon látod, de amint az van, hogy az újszülött gyereked apját most elviszik két évre Szíriába, mert most kell, akkor már valahogy nem hangzik olyan szexinek a dolog. Legalábbis, nekem ez a prekoncepcióm. Katona, tűzoltó, rendőr, ezek mind nagyon vonzó és elismerésre méltó szakmák, de nekem folyamatosan ott lenne a görcs a gyomromban, hogy vajon hazajön-e a műszakja végén épségben.


Ellenben ilyen félelmeim nem igazán lehetnek a programozókkal szemben, akik egész nap a biztonságos, légkondicionált irodában ülnek a gép előtt és folyamatosan termelik a GDP-t :)


Az meg szerintem már réges régen kiveszett a köztudatból, hogy az informatikusok nyikhaj nerd gyíkok lennének. Legalábbis, engem csak informatikusok vesznek körül- férjem révén az ő baráti társasága, ami tulajdonképpen az egykori egyetemi szaktársaiból áll, de amúgy a bátyám is programozó, apám is az volt, hobbiból még nagyapám is a gépen gyártotta a kis oktató jellegű programocskáit, szóval mondhatni van alapom azt mondani, hogy egyikük sem az a kifejezetten viccekben előkerülő nerd típus.

2017. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Külső és belső tulajdonságok alapján döntök, a végzettség és a szakma huszad rangú.
2017. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%
aki meg nem diplomás az dögöljön meg egyedül.
2017. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
16%
5-ös a diplomasok kevés része van egyedül
2017. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%
katonával vagy hasonló foglalkozásúval nem járnék, a másik kettő közül meg mindegy.
2017. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
Uhh, bmeg. De nem ismerik itt egyesek a Honvédség működését.
2017. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%
Mindenféle informatikustol frászt kapok.
2017. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

#3

A programozók termelik a GDP-t,a kormány meg elkölti.. na, szerinted hova jobb tartozni? :) A programozók tipikus beosztottak,csak ritkán vezetőnek valók..

2017. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!