Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomás/értelmiség szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás/értelmiség szép lányok! Egy hivatásos katona vagy egy mérnökinformatikus (esetleg gazdaságinformatikus) pasi vonzóbb számotokra?

Figyelt kérdés
Kivel tudnátok jobban elképzelni egy kapcsolatot? Melyik a szimpatikusabb? Csupán a szakmák tudatában érveket és ellenérveket várok tőletek mindháromra vonatkozóan. Én konkrétan gazdaságinformatikus hallgató vagyok, azért lennék erre is kíváncsi, hogy mennyivel vonzóbb (esetleg nem vonzóbb) karrier ez egy tanultabb nő szemében, mintha mondjuk egy katona lenne a pasija. Nálatok mennyire él az a sztereotípia, hogy egyenruhás=kemény macsó illetve informatikus=nyikhaj nerd gyík?

2017. jún. 2. 19:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
72%
Nekem katona nem kell inkabb informatikus legyen :D
2017. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nos, van barátom, úgyhogy feltételes módban írom.


Ha csak a szakma döntene, és semmi mást nem vennék figyelembe, akkor mindenképp a gazdaságinformatikust választanám. Szükségem van a gyakori érintkezésre, arra, hogy bármikor megölelhessem a páromat, vagy elmondhassam neki, hogy mi bánt.

Nehezen viselem a távollétet. (Igen, voltam már távkapcsolatban, de az is sz*r volt, amikor a jelenlegi barátom utazott el néhány napra.)


Ráadásul egy katona szerintem sosem fog az első helyre tenni, ott mindenképp a haza lesz neki.

Arról nem is beszélve, hogy egy katona vagy a szerződés lejártával jön haza, vagy félholtan/holtan.


21/L

2017. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Őszintén megmondom, olyan válaszokra számítottam, hogy "Katonának csak egybites agyú izomjanik mennek"/"Katona pasik nem tanult diplomások és nem lennének egy hullámhosszon egy magamfajta értelmiségi nővel"/"Az informatika egy menő szakma és fontos, hogy a párom is diplomás művelt pasi legyen". Szóval elég polkorrektek vagytok és úgy látom viszonylag egyszerű nők írogatnak ide. :D

Én nem vagyok nő, de eszembe nem jutna összehasonlítani presztízs tekintetében egy szervilis, a nagyvilág politikai mocskát (Szíria, határvédelem, ilyen-olyan békefenntartó misszió) béklyóval a lábán feltakarítani kötelezett szabad akarat nélküli emberkét egy gazdasági körökben rendkívül elismert, innovatív, kötetlen jól fizető munkakörben tevékenykedő értelmiségi emberrel.

2017. jún. 2. 23:33
 14/25 anonim ***** válasza:
Mérnök de felőlem egy pék is lehet. Viszont katonával nem kezdenék, nem vállalnám az állandó távkapcsolatot, azt hogy bármikor meghalhat. Nem úgy képzelem el az életemet, hogy a másikat csak skypon látom és lehet ott marad a fronton.
2017. jún. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Vegulis egy szakmaval rendelkezo, sajat karriert epitett nő az semmit sem er mo djuk egy fos büfészakos diplomat elvegzett 23 eves diszkóssal ellentetben. :)

Amugy meg mindegy, emberileg a lenyeg.

2017. jún. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Meg amugy hiaba varod a megerosito valaszokat, hogy igen te vagy a jobb, a tanult informatikus, de aki elvegezte a honvedtisztit az szrt sem ér :)
2017. jún. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ha mérnökinfós vagy gazdinfós és egy katona között lehetne választani, akkor az infósat választanám.

Ha valakinek az a fétise, hogy távol legyen a párjától, akkor tegye azt, csak ne velem. Ugyanígy rendőr, tűzoltó vagy mentő párt sem szeretnék magamnak. Mind olyan szakmák, ahol kidolgozod a beled és alig vagy a család mellett.

Egyszer tinderen próbáltam egy mentőtiszttel randit szervezni. Folyamatosan mondogatta, h neki ez nem jó, neki az nem jó, aludnia is kéne, itt megint dolgozik, ott megint munka van... Két napi ilyen után fogtam és megmondtam, hogy nekem ez nem pálya.

Egy kolléganőm meg azóta van megnyugodva, mióta a férje nem a rendőrségnél dolgozik és nincs a határon 1-2 hetekig.

Szóval 100% az infós javára!

2017. jún. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Infosként mondom, hogy rossz a példa.


Lehet, hogy a katonát keverjük a nők szemében, de egy szemetes autó vezetője már simán nyerne 😀. Az IT-sok megítélése az, hogy unalmas kockák, akik pizzafoltos Linux pólóban ülnek éjjel-nappal a gép előtt és játsszanak


(Ui pedig még egy ócska Linux pólóm sincs)

2017. jún. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Sunshinedoll ***** válasza:
10%

Egyik se.


A katonákat nem szeretem, mert ép eszű ember nem áll be katonának ártatlanokat gyilkolni valami hülye eszme vagy vezető nevében. Még akkor sem, ha rajta kívül álló események (pl pénz) miatt kényszerült rá. tudom, hogy 30-40 éve dicsőség volt katonának lenni, de én modern nő vagyok lmao, szerintem nem az.


Az informatikus elmegy, de a legtöbb, akivel találkoztam, egy tapló, nőgyűlölő paraszt volt, a fejükkel a s-ggükben, akik azt hitték, ők recskázták az univerzum közepébe a tejutat az egyetemi éveik alatt. Szóval... Mind a kettőnek eléggé le kéne nyűgöznie :D


A macsó vs nyikhaj sztereotípiákat abszolút lesz-rom. Mint látod, meg sem említettem a válaszomban. Utólag láttam meg a kérdésedben is, mert nem olvastam végig.

2017. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Én inkább katona, mert férfiasabb.

Beindítanak az egyenruhás pasik.😀

2017. jún. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!