Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy néz ki külsőleg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki külsőleg egy tökéletes nő?

Figyelt kérdés
2017. jún. 3. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Istenem hagyd már!!!!

Mennyi eszed van, most őszintén?

Ilyet egy óvodás kérdez! Egy nincs tökéletes.kettő, ez mindenkinek mas, mert ez relatív.Három, egy extra híres színész Is ugyanúgy néz ki mint bárki zsíros hajjal, kozmetikus,sminkes, photoshopp, s drága ruhák, beallított fotok nélkül.

2017. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
2017. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mivel nincs, senki sem tudja, ráadásul mindenkinek más ( lenne) az...
2017. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kéne egy dedó rovat is ide.
2017. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Nőként írom, hogy az én elképzeléseimben a tökéletes nő így néz ki:


- gyönyörű csillogó hosszú, dús haj

- nagyon szép vágású, élénk tónusú szem (kék)

- gyönyörű, különleges arc, ahol a szem, szemöldök, orr, száj harmóniában van egymással

- közepes, formás, feszes, gömbölyű mellek

- vékony derék

- lapos has

- szélesebb csípő

- kidolgozott, feszes, kerek popsi

- kidolgozott, de még is vékony, nőiesen formás hosszú lábak

- az egész test karcsú, feszes, sportos

- ide tartozik még a gyönyörű, hófehér fogak, elbűvölő mosollyal

- kéz és lábköröm ápoltsága, visszafogott francia manikűr pedikűr (persze ez néha lehet vadabb is, csak általánosságban a franciásnak olyan egészséges kinézete van)

- nagyon ápolt és illatos


- ide írnám hogy stílusos öltözék. Vagy is divatos legyen, de ne úgy nézzen ki mint manapság a csajok nagy része.

- tudjon sminkelni. Nem kell 5 kg vakolatot magára kenni, de tudja hogy sminkben hozzá mi passzol, tudja ki emelni a szépségét

- megjelenéshez hozzá tartozik még a nagyon erős nőies, szexuális kisugárzás, amivel bárkit le vehet a lábáról


Plusz ami nem külső, de szerintem elengedhetetlen egy nőnél: intelligencia, mosolygás, vidámság, céltudatosság, egészséges önbizalom, nyitottság, meg még egy csomó más :D


De önmagában a szépség nem elég szerintem :) Legalábbis én sok "szép" csajt látok nagyon üresnek. Még is, az álomnő az én szemembe így néz ki :)

2017. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés minden felhasználónak külön-külön szól? Azért kérdem,mert mindenki számára más a tökéletes.
2017. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ő kb. egy tökéletes nő (számomra):

[link]

[link]

Minden megvan, aminek lennie kell: formás cici, dús haj, érzéki arc, szexis test, sportos kerek popsi.

2017. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem pl. külsőleg ő a tökéletes nő,de sokaknak nem tetszik.Mindenkinek más az ízlése.


[link]

2017. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amit az 5-öst írt...most komolyan, kinek van erre pénze? :D
2017. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mihez kell oda sok pénz?
2017. jún. 3. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!