Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Kíváncsi lennék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tommy1983 kérdése:

Csajok! Kíváncsi lennék a véleményetekre! Mit jelent nektek az hogy egy pasinak legyen dumája? Mit vártok el?

Figyelt kérdés

2017. jún. 7. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez is kb olyan megfoghatatlan dolog

Vagy mint a halmaz. Alap fogalom, nem definialjuk.

V tudsz kommunikalni es jo a beszeloked v nem. Az erolkodes az messzirol lesut

2017. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Legyen dumaja=tudjon mindig erdekes sztorikat meselni.

Haladj az egyszerubb iranyba: a csaj legyen nagydumas,te meg figyelmes hallgatosag. Ez is jol osszeillik. Es mindenki boldog.

N

2017. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan dumád legyen, ami érdekli/szórakoztatja őket. Ez mindenkinél más, nem működik ugyan az minden lánynál.

30/f

2017. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Gondolhatod, a nagyképű, öntelt, menő hülyegyereknek, akinek a szókincse kimerül a "heee", "hég#ci", "csáköcsö", "mivaaa" és hasonló beszédes kifejezésekben, milyen dumája lehet. A nőket meg nem bírja levakarni magáról. Bónusz stuff: még a normális(abbnak tűnő) csajok is ezekre a tahókra nedvesednek.
2017. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"legyen dumád"


Legyen annyi kreativitásod, és intelligenciád, hogy mindig ki tudd vágni magadat a rosszabb szitukból valami frappáns szöveggel. LEGYEN HUMOROD, ami nem vicc mesélésből áll, hanem improvizáció és a helyzethez való gyors könnyed alkalmazkodás... szerintem.

2017. jún. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálam a talpraesettségre utal. Legyen laza, könnyedén kezelje a társas helyzeteket (tudjon rendesen kommunikálni, értem ezalatt, hogy figyeljen a modorára is meg a tartalomra is, ha komoly a téma, ne szarja el hülyeségekkel, ha poénról van szó, ne sértődjön be, hanem igenis álljon bele a szituációba, vágjon akár vissza valami frappáns válasszal) és nem utolsó sorban, ne csak egy dologról tudjon beszélni. Pláne ne csak magáról meg arról, hogyan itta le magát legutóbb. Intelligens megnyilvánulások igenis kellenek, lehet azt is úgy tolni, hogy ne legyen unalmas.


Illetve még arra is lehet érteni, hogy ne legyen "nyuszi". Beszéljen, ne beszéltessen és ne hallgasson, legyen aktív résztvevő, akivel kölcsönösen folyik a beszélgetés és aki nem uralja a beszélgetést, de tényleg tesz hozzá és jelen van. Ehhez kell egy szintű figyelem és tájékozottság, hogy pörögjön a beszélgetés és persze ráhangolódni a másikra valamilyen szinten. Sokan ezt nem teszik, csak fújják a magukét, vagy pislognak.


Jó az, ha a beszéde is egészséges magabiztosságot sugall. Ne engedje át nekem a terepet, hogy én irányítsam a beszélgetést, mert bármennyire is ezt szajkózzák a PUA szintű szennyek, ez inkább taszító a legtöbb nőnek.

20N

2017. jún. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy sok szimpatikus dolgot mondtál, ami szerintem rám jellemző, de a végén mégis szidod a PUA szintű dolgokat... ami hát. Jó, értem, hogy messziről taszító, de én fiatalabb koromban sokat fejlődtem belőle, amikor még kis nyomi volt :/


Persze pénzt sose fizettem ezért, csak az ingyenes levlistát olvasgattam, de azért nem olyan rossz ám az, mint ahogy azt itt beállítják. Sok magabiztosságot nyertem belőle, és úgy vagyok vele, hogy sokat számított nekem.

Minden esetre, csak kicsit védeni akartam, mert én kaptam belőle no. Sokan szidják, kicsit dicsérje is már valaki (de pénzt ne fizessetek nekik :D ).


20 F

2017. jún. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kaptam belőle gyorstalpalót a fiú ismerősöktől, nekem az elég volt. Jó, persze, nem minden baromság, de jobban jár szerintem az ember, ha olyan segítséghez nyúl, ami valamivel igényesebb, szakmaibb. Legalábbis innen nézve túl sok sebből vérzik ahhoz, hogy ajánljam bárkinek, a "módszeres" jellege miatt pedig egyenesen elítélem. Mármint magát a felfogást, hogy írjunk használati utasítást a nőkre, mintha csak arról lenne, szó, hogy mivel horgásszunk. Egyszerűen áthúzza az emberi oldalt és az egyenrangúságot. Ezt nem szabadna szerintem.
2017. jún. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Legyen véleménye a dolgokról, legyen valamilyen szinten művelt, legyen olyan humora, hogy csípőből tud mondani nem erőltetetten vagy alpárian vicces dolgokat, tudjon érdekes dolgokról beszélni, mesélni, és legyen jó beszélgetőpartner (tudjon reagálni arra, amit mondok).
2017. jún. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8 Hmm...


Igen... talán értem, hogy miről beszélsz, de annak ellenére, hogy nem érzem magamban az erőt jelenleg, hogy értelmesen válaszoljak, mégis megpróbálom. (szóval készülj fel, hogy badarságokat írok... mint most).


Ez a "használati utasítás" dolog tényleg nagyon csúnyán hangzik közelebbről, pláne akkor, ha úgy van beállítva, hogy csak a nőkhöz van. PLÁNE, ha úgy van beállítva, hogy minden nőhöz van, mert mindegyik ugyanolyan. De nem így kell befogadni az információt.

Ez szerintem nagyon hajaz az alkalmazott pszichológiára, ami elfogadott a nagyvilágban és neves szakemberek kutatták és dolgozták ki. (Hogy ne csak a levegőbe beszéljek, ezért példának a Szeret-nyelveket hozom Gary Chapmantől)


Szerintem efféle "használati utasítást" az emberek nagy részére lehet írni. Érdemes azért az alapokat megfigyelni. Mit mondanak el? "Fontos a magabiztosság!", "Nincs kudarc, menni kell tovább, és próbálkozni", "Sok csúnya férfinak is sikerült, nem azon múlik, hogyan nézel ki." stb.

Ezek szerintem pozitív üzenetek. Vannak, amik lealacsonyítóak, de én hiszek abban, hogy ez csak a módszer része, hogy könnyebben megérthesse az is, aki lejjebb van az értelmi átlagnál... vagy éppen sík hülye. (elvégre ők a célközönség, mert más nem fog fizetni ezért.)


Nekem mind máig tetszik kettő darab elméletük, amit onnan tanultam meg, és még akár igaz is lehet.


Az egyik a "shit teszt", aminek elég hülye neve van, de amúgy ez a kérdés, ami alatt itt írkálunk, ez szinte erről szól.

A shit teszt lényege annyi, hogy elméletileg a lány néha bedob egy-egy olyan mondatot, amivel "teszteli", hogy mennyire vagyok talpra esett. (Mennyire van "dumám"... ugye? már is illik a kérdéshez.)

Erre a "shit tesztre", ha jól reagálok, akkor értékesebbnek tűnök majd.

Remélem érted, hogy milyen helyzetekre gondolok ilyenkor, de... hát most akartam példákat írni, de semmi jó nem jut eszembe.


Megvan!


Lány: "Te tényleg ebben a kötött pulcsiba jöttél?? hogy nézel ki?"

Srác: "Anyukám kötötte nekem, és én nagyon szeretem az anyukámat!"

... na jó ez talán mégse jó példa :O


Na de na :D Szóval szerintem ez az egyik elmélet helytálló, mert kipróbáltam. Még Gimnázium elején olvastam erről, és elkezdtem figyelni, hogy mindig valami frappáns visszavágással (ami magabiztosságot sugall) reagáljak a lefitymáló megjegyzésekre, és .... BEJÖTT. Tényleg egyre magabiztosabb lettem, és tényleg jobban észrevettek a lányok. Ezt a kísérlet sikerességének könyveltem el, és amúgy az évek során a személyiségem természetes részévé vált, hogy nem adok instant igazat bárkinek, hanem magam döntök ilyesmikről.


A másik elmélet, ami nagyon tetszett az a: "Vonzalmi kapcsolók".

Ezt sosem próbáltam ki, mert nem tudom, hogy hogyan kéne, DE tetszik az elmélet.

Ez röviden annyi, hogy egy leányzónál több vonzalmi kapcsoló van, amiket szépen fel lehet kapcsolni, és ebből az, hogy "jól néz ki / jóképű" csak egyetlen darab, de ott van még 5-6 másik.

-Anyagi biztonság

-Humor

-Család centrikus

-Talpra esett

-Védelmező / gondoskodó

-Kedves/figyelmes udvarias

-magabiztos

-intelligens

-kitartó

stb.

Szóval egy csomó dolog van, ami vonzóvá tud tenni egy férfit attól függetlenül, hogy jóképű-e vagy sem. Ami szerintem továbbra is pozitív üzenet, mert azt sugallja, hogy nem csak azon múlik, hogy milyen az arcod, amin nem tudsz változtatni, hanem azon is múlik, hogy mit teszel, mit mondasz stb. :)

2017. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!