Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az emberek Budapesten mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek Budapesten mennyire szólnak meg, ha arab pasival randizom?

Figyelt kérdés
Megismertem társkeresőn egy arab pasit. Közel 10 éve Budapesten él, itt van vállalkozása, nagyon elegáns, de "látszik rajta", hogy bizony arab. Én nagyon várom a randit, de félek az emberek reakciójától, mert tudom, hogy milyen gonoszak tudnak lenni. Egy étteremben fogunk találkozni. Szerintetek félnem kell atrocitástól?
2017. jún. 8. 18:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Emberek kik? Ismerősök? Ismeretlenek?


Én majdnem 1 évet jártam néger csajjal, amíg itt volt Magyarországon és ismeretlenek sosem néztek meg minket. Ismerős srácok meg inkább azt kérdezgették milyen vele.

Nem gondolom, hogy ilyentől fosnod kellene.


26/f

2017. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%
Ki fognak lőni benneteket. :D
2017. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
Minek neked a felesleges bonyodalom ? Keress magyar férfit.
2017. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%

Alapvetően nincs ezzel szerintem baj, hogy arabbal randizol. Legalábbis, nem szabad előítéletesnek lenni.


De azért felmerül a kérdés: Most komolyan, egyetlen egy magyar srác sem volt szimpatikus? Annyira nem értem az ilyet.

2017. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Volt szimpatikus magyar srác is, de ő szimpatikusabb volt.
2017. jún. 8. 19:02
 6/23 anonim ***** válasza:
37%
Nem azért fognak megszólni, mert arab sráccal randizol. Azért fognak megszólni, mert a vállalkozása és az egzotikussága miatt választasz valakit és nem a személyisége miatt.
2017. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%

Mivel itt több az etnikum mint bárhol máshol ezért kb. semennyire.

Budapesten akkor sem szólnak egymáshoz az emberek, ha a metrón le szeretne ülni. Inkább állnak, ha látják, hogy nem férnek el míg vidéken vadidegen emberek akkor is köszönnek, ha bemész egy kocsmába.

2017. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
8%

Ne hallgass a sok rasszistára, simán menj el randizni. Ha elő áll egy olyan ajánlattal hogy add neki az útleveled és menjetek ki egy arab országba (különösen ha Iránba, Afganisztánba vagy Szaúd Arábiába hív) azt is fogadd el, nincs mitől tartanod.

Sok sikert nektek!

2017. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%
Igy inkabb ne randizz vele. Nekem kellemetlen, ahogyan gyakorlatilag szegyelled ot, mikozben az arctalan utca emberenek akarsz megfelelni, nehogy attrocitas erjen. Mondom ezt ugy, hogy szinten kulfoldi parom van, aki bar nem arab, az atlag kek plakatokon nevelkedett rogton ravagna habzo szajjal, hogy "ah öh de ő arab en tudom öh". Megsem jutott eszembe soha ilyesmi gondolatmenet, amikor Magyarorszagra latogatott.
2017. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%
Te vidéki vagy? Transzvesztiták neccbundában kézen fogva mászkálnak a körúton rendszeresen, szerinted ki a fenét érdekel ez, úgy őszintén?
2017. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!