Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 év körüli lányok! Első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok! Első randin miről szerettek beszélni egy sráccal? Mitől lesz jó egy randi és időben kb hány óráig tart?

Figyelt kérdés
Nem volt eddig sok kapcsolatom, ezért minden érdekelhet.

2017. jún. 10. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én bármiről ami csak felvetődik, nem igazán van nálam tabu téma.

Akkor jó, ha van miről beszélni, kínos csendek nincsenek vagy legalábbis nem olyan kínosak, rögtön egy hullámhosszra kerülünk.

Nem jó általában, ha rögtön elsőre olyan sokáig tart (de nekem volt hogy csak 1 órás volt és nagyon rövidnek tűnt és szerettem volna még maradni, azóta hát minimum 3 órás, de inkább jóval hosszabb randiaink vannak :D) Tehát átlagosan 1-2 óra jó, de ne szakítsátok félbe csak azért mert hogy az a jó, addig legyetek együtt amíg csak jól érzitek magatokat :D

2017. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan témákról, amik érdekelnek:D Ezek az én esetemben filmek, sorozatok, kultúra, művészetek, könyvek, játékok, zene, mindennapok, érdekes, vicces történetek, de ezen kívül még nagyon sok más lehet, a lényeg csak annyi, hogy olyan témáról beszélgessünk, ami mindkettőnket érdekel és amihez mindketten hozzá tudunk szólni. Ha jót beszélgetünk, akkor jó a randi, egy beszélgetés meg a már említett dolgokon kívül akkor jó, ha mindkét félnek vannak saját gondolatai, amiket megfelelően tud prezentálni (értelmes mondatok, gondolatmenetek). Számomra a jó humor elengedhetetlen, én folyton hülyéskedek, akkor lesz igazán szimpatikus valaki, ha meg tud nevettetni és veszi a poénjaimat:D Időben első pár randinak kb 3 óra rendben van szerintem (persze más is működhet, nincs erre szabály), aztán később lehet több is, de én például nem szívesen csinálok valakivel akit még alig ismerek egész napos programot.
2017. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!