Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ir vissza több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pittba kérdése:

Miért nem ir vissza több hétig nagyon jol lehetett vele beszélni de hirtelen már nem?

Figyelt kérdés
van egy nő akivel hetek ota beszélgetünk és nagyon jol el tudok vele beszélni de egyik naprol a másikra hirtelen nem lehet vele nem ir vissza és ha vissza is ir akkor egy szavas válaszokat ad. És megkérdeztem töle hogy baj van hogy nem ir? erre irta hogy egész nap tanul meg ilyenek, de eddig lehetett vele simán beszélgetni tanulás közben is , de most hirtelen nem . Mi lehet az oka? meg kérdezzem hogy valami baja van velem vagy ne kérdezzem meg nehogy idegesitsem?

2016. jún. 2. 22:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

A helyedben szep lassan felszivodnek. Ha akar veled beszelni, meg fog keresni. Ha meg nem, akkor te sem rendeztel "jelenetet" miatta.


23N

2016. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Dettó, ugyan ez van velem is, de nem ez az első eset. Hiába írok akármit, löknek valami érdektelen választ, aztán kész, csend. előtte meg érdeklődtek, kérdeztek, olyan kis aranyosak voltak, lehetett csevegni velük mindenről. De egyszer csak ez megváltozik és totál hanyagolnak. De nem jöttem még rá, hogy miért.
2016. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert talán találkozni kéne személyesen, hogy ne laposodjon el a dolog.
2016. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én pont most szerettem volna személyesen találkozni vele a hétvégén, de már igazából vissza se ír. :/
2016. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Így meg már most hogy hozzam fel neki a témát, ha totál nem érdeklem?
2016. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

1. Megunt.

2. Talált nálad számára izgalmasabb pasit.

3. Feltűnt egy régi exe vagy szexpartnere.

2016. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
egyszer találkoztam vele pár orára nagyon jol elvoltunk és sokat beszélgettünk aztán hazavittem utánna is tökre érdeklödö volt meg aranyos és igy egyik pillanatrol a másikra kész alig ir
2016. jún. 2. 23:06
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem is szerintem pont most történik meg ez.

Vagy talált mást akivel beszélget és veled már nem akar, vagy csak túl sokat írsz neki és tényleg ellaposodott a beszélgetés. Várj egy hetet vagy többet addig ne keresd aztán kiderül. Ha utána sem mutat semmi érdeklődést, szerintem ne erőltesd.

2016. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
rendben köszi a válaszokat! :) :(
2016. jún. 2. 23:26
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi van, ha tényleg tanul? Ez miért nem lehet? Vannak időszakok, amikor jobban kell tanulni, vannak olyan vizsgák, amik ijesztőbbek a többinél.
2016. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!