Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti járnátok egy szépségkirálynővel aki mentálisan beteg, munkaképtelen?

Figyelt kérdés
Tud mozogni,beszélni rendesen tulajdonképpen mindent tud,de néha hallucinál,téveszmés, sok gyógyszert szed és nem dolgozik/nem dolgozhat.De emellett van sok pénze és nagyon igényes,törődik magával vannak barátai,hobbijai.És persze nagyon tud szeretni és hűséges.El tudnátok vele képzelni az életeteket vagy inkább csak meg*nátok?

2015. nov. 5. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem.
2015. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szomorú a helyzet, de nem.


24/F

2015. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Iszonyatosan kéne vonzódnom hozzá, kedvelnem, bírnom, hogy egyáltalán megpróbáljam. De szerintem nem tudnék egy ilyen emberrel együtt maradni sokáig. Nekem fontos az érzelmi, fizikai, lelki kiegyensúlyozottság
2015. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 RRR ***** válasza:
100%

sajna van elég púp a hátamon e nélkül is

nem

bocs

2015. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem járnék vele, de ha valahogyan tudnék, segítenék hogy kijöjjön a betegségéből.
2015. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem, és nem is feküdnék le vele.
2015. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha bírnám a személyiségét, egy hullámhosszon lennénk, vonzódnék hozzá akkor simán járnék vele. Mivel én sem vagyok a munka hőse, ezért nem különösebben izgat, hogy a lány akivel ismerkedem, dolgozik vagy sem. Amúgy meg nagyon toleráns vagyok, nem igazán lehet a sodromból kihozni, engem nem zavar, ha hallucinál a lány, vagy hogy sok gyógyszert szed, megértő vagyok. Mondjuk én valszeg azért járnék simán egy ilyen lánnyal mert én is hasonló vagyok, csak nekem nincs semmilyen mentális betegségem, csak simán egy lusta disznó vagyok, és meg is engedhetem magamnak, mivel a családunk vagyonos, egyenlőre egyetemre járok, eddig még nem nagyon dolgoztam.
2015. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekelne a dolog.
2015. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
#7 Beni, te vagy az? :D
2015. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem járnék vele, az oka, hogy nekem is van ép elég gondom és nem szeretném ha a problémáinkat a egymásra terhelnénk, mert így nem lenne egy hosszú életű sikeres kapcsolat. De mással se tudnék kapcsolatot elképzelni.
2015. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!