Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igy van ertelme elkezdenunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy van ertelme elkezdenunk?

Figyelt kérdés
Egy ideje mar ismerkedunk, de csak par hete valt egyertelmuve, hogy mindketten erdeklodunk egymas irant. Igazabol nagyon bejon nekem, csak szamomra picit fura, hogy intelligens pasi (26 eves), viszont egyaltalan nem foglalkozik onismerettel, onfejlesztessel. Nekem ez 14 eves korom ota az eletem resze (23 vagyok). Sokat olvasok, eloadasokra jarok (nem szabopeter!), vannak hasonlo gondolkodasu barataim akikkel sokat beszelunk ezekrol, probalunk segiteni egymasnak. Es kicsit nehezen kepzelem el, hogy milyen lenne egyutt lenni valakivel akinek minden teljesen idegen ami szamomra fontos. Mert az alap elkepzelesem, hogy a fejlodesnek es valtozasnak allandoank kell lennie es mindig jpbb szeretnek lenni (nyilvan nem megy ilyen egyszeruen, de torekszem), o viszont nem kuzd semmiert, csak abrandozik kicsit es elvan a mindennapokban, mintha homolba dugna a fejet. De ettol fuggetlenul valami megis vonz hozza, vagyom ra, olyan tisztaszivu, szeretetremelto... Nem tudom mit tegyek.
2017. jún. 11. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Te is túlagyalod a dolgokat. Ha jól érzed magad mellette, akkor most mit problémázol? Meg azt ne hidd, hogy csak te létezel, meg te vagy olyan felvilágosult és okos, meg fejlődőképes meg... Honnan tudod ő miben hisz, hogyan látja az életet? Van aki jobban szereti a világot szemlélni, megismerni, mint folyton saját magával törődni. Az önismereti blablát sem kell túlzásba vinni, mert élnek körülöttünk mások is, akik másképp gondolkodnak, és ők nem feltétlenül rossz emberek.
2017. jún. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
+1 az előzőnek. Az önismeret mellett elkezdhetnél foglalkozni általános emberi ismerettel is biológiai, szociológiai és pusztán egyszerű, de bölcs emberek tapasztalatai alapján, mert én pl ezekről a dolgokról is egész sokat tudok.
2017. jún. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom, pedig 3 éve járok önismeret céljából pszichológushoz, emellett magam is pszichológus leszek. A túl agyalás, állandó analizálás nem hasznos. Örülj neki, hogy találtál olyat, akivel jól érzed magad és segít kicsit kikapcsolni. Ha normális, nyitott ember, biztosan meghallgatja, azt ami neked fontos, de semmi gond azzal, hogy neki ez nem annyira központi. Hidd el, nagyon fárasztó lenne olyannal lenned, aki ugyanolyan, mint Te.
2017. jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!