Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek így van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így van értelme kapcsolaton gondolkodni?

Figyelt kérdés

Van valaki akit vonzónak találok, és ő is érdeklődik felém.

Nem tudom, hogy hány éves, mert még nagyon keveset beszéltünk, de sok köztünk a korkülönbség. 10 év biztos, de inkább 20 körülinek gondolnám a korkülönbséget.

Ami azért gond lehet. Főleg hogy (csúnyán mondva) a korkülönbséggel én járok rosszabbul, mert idővel én maradok majd egy idős mellett, amennyiben párkapcsolat lesz.


Szóval izgalmas ez ami most van köztünk, hogy figyelgetjük egymást, de félek hogy kár belevágni úgy hogy már az elején látok valami "hibát" benne. Egy olyat, amin változtatni sem lehet.


Ti hogy vágtok bele egy kapcsolatba? Mikor előjön valami aggály a másikkal kapcsolatban, szabad-e belevágni a kapcsolatba/ vagy folytatni azt?


2017. ápr. 26. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nézd, ismerd meg jobban, és akkor majd kiderül, hogy mit rejteget még a korkülönbség. Ha minden más klappol, akkor

nem aggódnék a helyedben.

2017. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kerdező pont egy ilyen kapcsolatban vagyok én is!Nem 18eves vagy véletlenül?
2017. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne vágj bele. Csak vonzódsz hozzá, semmi több.

Ha tényleg érdekelne, nem aggódnál azon, hogy te "maradsz egy idős mellett". Inkább azon gondolkodnál, hogy kéne jobban megismerni és vajon egyezne-e a jövőval kapcsolatos terveitek.


27N 44F

2017. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2# Nem, annál több.



Félek attól,hogy ha elkezdünk jobban ismerkedni, akkor beborít a lila köd és nem tudok majd helyesen dönteni.

Az a helyzet hogy voltam már ilyen helyzetben. Úgy kezdődött,hogy: "vele?? Kizárt", aztán beleszerettem.


Akkor még nem is fogtam fel igazán, inkább csak most, hogy van az a kor, amikor az ember teste ráncosabb, csúnyább én pedig még sokkal fiatalabb leszek.

Nah meg kimarad az az életemből hogy helyes harmincas párom legyen. És ez késöbb lehet hogy hiányozna.


Vele meg ahh,

kezdek így belehabarodni. De lehet hogy csak a vágy nagy és nem is ő miatta érzem ezt? Hanem azért mert valaki érdeklődik felém?

2017. ápr. 26. 20:21
 5/14 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy te "hibának" látsz egy olyan dolgot, ami nem az. Vagyis ha összejönne, akkor folyton ezen aggódnál, és őrületbe kergetnéd ezzel magadat is, meg lehet őt is.

Kérdésedből arra gondolok, te vagy a fiú (egy lánynak ez sokkal ritkábban probléma). Pont ma láttam a tv-ben, hogy -asszem a francia- miniszterelnök felesége 25 évvel idősebb. Vagyis ha tényleg szereti egymást két ember, akkor nincs lehetetlen. Hallottam már más párról is ahol nagy volt a korkülönbség, illetve ismertem is ilyet (17 a nő javára- de őt a pasi hagyta ott kb 10 év múlva, és addig is folyton csalta...)

2017. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5# Én vagyok a nő.



Azt éreztem, hogy mellém jobb lenne olyan, aki több éves, mint én. Én kicsit olyan szerencsétlennek érzem magam a világhoz, és jól jön ha kicsit terelgetnek úgymond.

Illetve szeretek lelkizni, és tapasztalatokról beszélgetni. Akár a sajátoméról, akár máséról, és ugye egy neki több tapasztalata van.

Úgy érzem hogy egy velem egy idős ezut nem adná meg. Lehet rosszul gondolom, de a húszas éveik végén lévő férfiak is játszanak számítógépen, meg ökörködnek a haverokkal és kiver a víz ettől. Egy érettebb férfit szeretnék, aki akivel a munka, a napi feladatok van terítéken, meg a másikkal való gyengédség. És lehet hogy rosszul gondolom, de ilyesmit a nálam 10 évvel ídősebbekről gondolok.

2017. ápr. 26. 20:34
 7/14 A kérdező kommentje:

Viszont lehet hogy teljen rosszul gondolkodom. Mert lehet hogy olyan kapcsolatban, ahol sok a korkülönbség, ott nem olyan típust keresne az idősebb fél mint amilyennek leírtam magam.

És akkor már bukott az egész?

2017. ápr. 26. 20:38
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez nem kor kérdése. Én speciel koravén voltam mindig is,

soha nem vonzott annyira a haverokkal ökörködés, és egy

kezemen meg tudom számolni, hány játékkal játszottam

(és ebben benne van az aknakereső is :))

20 évesen is ilyen voltam, és most is, amikor már 36 múl-

tam.

Persze derítsd ki, hogy milyen, de emiatt még ne írd le

a fiatalabb korosztályt élből.

2017. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8# igen, igazad van.
2017. ápr. 26. 20:51
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdéseidből az a valószínűbb, hogy társhiányod van, de nincs senki más, csak ő. Neked meg annyira hiányzik már egy kapcsolat, hogy belemennél emiatt ebbe is, és emiatt lassan elhiteted magaddal, hogy szerelmes vagy, pedig nem. Emiatt én azt tanácsolom neked, hogy inkább várj, és keresgélj tovább nyitottan, előbb-utóbb úgyis rád talál a szerelem. :)
2017. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!