Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, akinek van egy nagyon gazdag barátja, de amúgy nem szerelmes belé. Hogyan hódítsam el?

Figyelt kérdés
Én sokkal jobb parti vagyok, mivel a lánnyal egy korosztály vagyok és helyes, a barátja meg gazdag de idős meg ronda is... Nem hiszem, hogy szerelmes belé. Hogyan hódítsam el tőle? Fb-on nem nagyon aktív, de úgysem vagyunk ismerősök, a boltban szoktam látni meg néha kutyát sétáltatni.
2017. jún. 13. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Legyél gazdagabb
2017. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hitesd el vele, hogy a ti közös gyerekeitek jobban nőnének fel (nem csak anyagi értelemben) ha veled lenne, mint az ő közös gyerekei a másik sráccal.
2017. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén: minek neked egy ilyen pénzéhes picha, aki az apját is lecidázná 50 forintért? :O

Elhiszem, hogy most jól néz ki, mert a pasija kitataroztatta rendesen, de nem fogod tudni állni a fenntartási költségeket: fodrász, szoli, műköröm, fitness, plasztika, ruhatár.

2017. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Én is szeretnék kérdezni valamit. Miért gondolja valaki arról az emberről akinek az árulóvá vállásánál aktívan közreműködik, hogy hozzá az adott személy hűséges lesz ? Válaszolj rá kérdező. Légyszilégyszilégyszilégyszi.

30/f

2017. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sehogy, nem akarsz te ilyen nőt, hidd el, gondold végig még egyszer.


33F

2017. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

32 évesen kérdezem: Mi a baj azzal, ha egy férfi tehetős?

Nem azért szeretünk meg valakit mert x összeget keres egy hónapban.

Kérdező, beszélgess vele, találj rá alkalmat.

Azt amúgy honnan tudod, hogy nem szerelmes?Mondta talán?

Korkülönbség önmagában semmit nem jelent, tapasztalatból mondom.Első találkozások alkalmával senkinek nincs a homlokára írva, hogy milyen az anyagi helyzete.

Ne becsüld magad alá, keress lehetőséget a kommunikációra.

2017. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!