Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti összejönnétek egy minimálbért kereső 25 éves fiatal férfival?

Figyelt kérdés
Szóval minimálbért keresek hülye fiatal voltam nincs mit magyarázkodni a dolgon nem tanultam egy érettségim van 1 szakmám meg egy okj-s végzettségem, sok helyen olvasom, hogy mennyire fontos a pénz, ha egyébként minden más rendben van az emberrel az ennyire kevés rendszeres havi jövedelem miatt már nem jönnétek össze vele ?

2015. jún. 30. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Nem mindenkinek a pénz számít. Lesz olyan lány aki önmagadert fog szeretni és nem a pénzedért.
2015. jún. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
:D
2015. jún. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
mi a vicces #2es ? :D
2015. jún. 30. 10:12
 4/17 anonim ***** válasza:
12%
Ha külsőleg bejön, rendes embernek ítélem meg és értelmes is, akkor igen.
2015. jún. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Csak akkor van esélyed a nőknél, ha nagyon jól nézel ki.
2015. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Rendszeres az a minimálbér? Tudod meddig nyújtózkodhatsz?

Be tudod úgy osztani, hogy jut is marad is?

Akkor igen, miért ne. Ha többre vágysz, adósságból adósságba vered magad, akkor nem

Persze, csak az önálló keresettel rendelkező csajoknál van esélyed.

2015. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Minimálbérből önállóan megélni is lehetetlen, nemhogy még egy barátnőt fenntartani.
2015. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De feltételem, hogy nem állat az a barátnő akit fenn kell tartani. Igen én is úgy gondolom, hogy ő is keres kb. ennyit mellettem.


Rendszeres a jövedelmem 3.éve dolgozok állandóan, ha váltanék is csak úgy váltok, hogy már biztosan van hova menni.

Soha nem kértem kölcsön 1ft-ot sem senkitől, nem tartotok se banknak se semminek. Valamennyit félre is tudok rakni igaz szülőkkel élek egyedül nem merek még elköltözni ennyi pénzből, de ha mellém keres még valaki ugyanennyit akkor szerintem megtudnánk élni

2015. jún. 30. 10:48
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem,mert túl fiatal vagy hozzám.
2015. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Olyan barátnő nincs, akire ne kellene költeni. Még ha milliárdos, akkor is elvárja, hogy néha hívd meg erre-arra, hívd fel telefonon naponta, stb.
2015. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!