Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Értékelnétek, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Értékelnétek, ha az első randi után pár órával a lány írna nektek ehy rövid üzenetet, hogy köszönis a randit, nagyon jól érezte magát veletek?

Figyelt kérdés
Értékelnétek, ha ő jelezne vissza először, nem egy új randielhívást, vagy egy ilyen kis rövid köszönetet, vagy legyen "hercegnő" és ne írjon, amíg ti nem keresitek?
2017. jún. 16. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is értékelném, ettől ő még nem lesz kevésbé "hercegnő". Örülnék, hogy kapok tőle visszaigazolást, a további randikra nézve ez önbizalmat adna, motiválna, tudnám, hogy jó úton haladok. Emellett pedig feldobná a napom, kedves gesztusnak tartanám.
2017. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Csak akkor, ha faxot küldene.
2017. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2017. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%

Ha nem keres, csalódott leszek és hagyom a francba.


26/F

2017. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is:) Persze ez srác függő. Van akinek ettől könnyű prédává, nem izgalmasnak tűnik a csaj, van aki megijed. De általánosságban nagy lenne a vidámság.
2017. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, nagyon jól esett amikor ilyen üzenetet kaptam (főleg úgy hogy én azt hittem, hogy vége).


Sőt azt is értékelném, ha amikor nincs tovább akkor nem egy "majd beszélünk" "majd hívlak" (és persze soha többé semmi) szöveggel ráznának le mintha mi sem történt volna, hanem egyértelműen elmondanák, hogy ennyi volt, és miért...

2017. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki. Legalább biztos lehetnék, benne, hogy másodikra is eljön. Nncs semmi gond azzal, ha a lány is ír néha és nem várja el, hogy mindig én írjak elsőnek.
2017. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!