Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek a lányok mire gondolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a lányok mire gondolnak vajon, amikor Tinderen az alábbi szövegeket adják meg a bemutatkozásban? (válogatás kedvenceimből)

Figyelt kérdés

- "szeretem a kávét"


Oké, király, de ez tényleg annyira lényegi info, hogy már az ismerkedés előtt nyilvánvalóvá kell tenni? Vagy ez amúgy vicces dolog, csak nekem nulla a humorérzékem?


- "sarcasm, irony" (a kevésbé trendik magyarul írják)


Dettó. Mitől olyan fontos jellemzők ezek, hogy minden harmadik-negyedik csaj kiemeli?


- "Ha a Pál utcai fiúk volt az utolsó könyv, amit olvastál, ne írj. Ha mostanában olvastad újra, akkor főleg ne"


tényleg remek, hogy vannak lányok, akik a pávákkal és az izmos kockahason/nagy bicepszen kívül semmit felmutatni nem tudó srácokkal szemben az okosabbat részesítik előnyben, de nem tolja kissé túl a sznobbiciklit?


- Aztán ott vannak azok, akik a csak szexet keresőket nem túl elegánsan hajtják el már jó előre. Mi szükség van erre? Ez egy ismerkedős oldal, meg kell érteni, hogy egyeseket komoly kapcsolat, mást szex, megint mást szimpla barátkozás mozgat, miért kell a mást keresőket durván sértegetni? (Hozzáteszem, abban nem látok kivetnivalót, ha az adatlapon feltüntetjük célunkat, illetve hogy kiket nem keresünk, de lehet ezt intelligensen is, nem ilyen "lyukvadászok=kocc" stílusban)


- na de a legjobb akkor is az, amikor szemre max. 150 cm csaj közli, hogy "180 centi alatt ne is írjatok" :D


2017. jún. 16. 14:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Nagyjából az járhat a fejükben, mint neked, amikor erről kiírsz kérdést.
2017. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%
Mert 150 centis csaj miért ne akarhatna magas pasit?
2017. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
A mai, ún. civilizált társadalom egy selejt, ennek a leképződésével találkozhatunk Tinderen (is). Fiúk-lányok körében egyaránt.
2017. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Most miért ne írják ki? Így is minimum olyan 50%-os eséllyel lesz match-ük bárkivel, makit jobbra húznak.
2017. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindegy? A pasik úgyse olvassák el soha hogy mit ír egy csaj a bemutatkozásba.
2017. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%

"- na de a legjobb akkor is az, amikor szemre max. 150 cm csaj közli, hogy "180 centi alatt ne is írjatok" :D"


Egyszerű a válasz: presztízs/divat/trendi vagy amilyen más megfogalmazásban neked tetszik. Autóvásárláskor sem akar egy átlag pénztárcájú ember, Dacia Logant, Suzuki Ignist vagy Daewoo Matizt venni, ha ugyanannyi pénzért vehet egy valamivel használtabb, de E46-os BMW-t vagy A4-es Audit. Mi vagyunk a férfiak 1.0-ás Suzuki Swiftje (én 170 vagyok). Ha akárhol körbenézel (bevásárlóközpont, egyetem, parkok stb.) az átlagos vagy csinos lányok között, szinte az összesnek a pasija 180 felett van és már csak emiatt is, az illető csaj, lehet akármilyen alacsony, már csak dacból sem adja le az igényét. A nők szemében a 180 alatti pasi olyan, mint a férfiak számára az elöl/hátul deszka csaj. Arcra lehet szép, ha nem mozgat meg szexuálisan és nem felel meg az adott divat ideáljának.

2017. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a kávéval :(
2017. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
#2 te nem mosolyognád meg azt az elhízott, hiányos fogsorú kopaszodó fiatalembert, aki jó előre jelezné, hogy csak szupermodellekkel ismerkedne?
2017. jún. 16. 16:41
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

"#2 te nem mosolyognád meg azt az elhízott, hiányos fogsorú kopaszodó fiatalembert, aki jó előre jelezné, hogy csak szupermodellekkel ismerkedne?"


Azért egy alacsony csaj és egy elhízott, fogatlan fiatalember között van különbség.

Nem is tudtam, hogy az alacsony csajok férfi "megfelelői" az igénytelen pasik.

Köszike kérdező!


Én nem magasság alapján választok de akkor se értem mi a probléma azzal, hogyha egy alacsony lány magas pasival akar kezdeni.


Üdv egy alacsony lány!

2# voltam Sziasztok!

2017. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
#9: Az, hogy ezek az alacsony lányok az esetek 98%-ban célirányosan választanak maguknak magas pasit. Nem azért választja őt, mert vele jön ki a legjobban/neki a legjobb a személyisége/ő a leghelyesebb és majd csak sokadlagos szempont, hogy most 15, 25 vagy 35 centivel magasabb a pasi. Nem! Ő genetikai állomány alapján szelektál első körben, mint egy női testbe bujtatott Mengele, aki kiválasztja a legtökéletesebb példányt és utána jöhet az ismerkedés. Szerinted egy 150 centis csajnak nem qrvára tök mindegy, hogy most a pali 20 vagy 30 centivel magasabb? De most komolyan kérdezem? 20 és 30 cm. Fel tudod ezt fogni? A világon nincs olyan magassarkú, amiben normálisan járva akár egy 170 magas palival egymagas lehetne. Az ő szintjén ez már mindkettő hatalmas méret. De nem... a magasabb barátnőinek is kivétel nélkül 180-as szépfiúja van. "Mi az már, hogy nekem legyen egy akkora magas pasim, aki egy buliban alacsonyabb, mint a többi pasi?" Hát ez nem szimpátia, hanem tudod mi? Kőkemény KOMPLEXUS. És még ti szoktátok ezzel a jelzővel megbélyegezni az alacsony pasikat, akik a nők szemére vetik a kérdező által szóba hozott jelenséget.
2017. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!