Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buliban mindig elutasítanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban mindig elutasítanak, két randipartnerem volt életemben, egyik se érzett kémiát. Tinderen is alig van matchem, ha van is véletlen kb. Mit tegyek, ha csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Van esély megváltozni? Ha kigyúrom magam, az arcom akkor sem fog változni, tehát hogyan lehetne ezen változtatni?
2017. máj. 17. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Személyiség és önfejlesztés. Workshopok, előadások, coaching. Könyvek, blogok, még több workshop, még több coaching és folyamatosan felépített gyakorlás. Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás. Ahhoz, hogy elérj az igen-ekhez, keresztül kell menned először a nemeken.


Sok sikert!


33F

2017. máj. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne emészd magad ezen.

Nem te tehetsz róla, nem is tudsz változtatni rajta.

Ugyanabban a cipőben járunk.

De már nem tart sokáig. Pár évtized és a vágy magától megszűnik. Aztán mi is. A sírba meg tök mindegy mit akarsz magaddal vinni.

2017. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont. Az a baj, hogy nem láttok a külsőnél tovább...:) Holott nem minden abban áll, sőt. Tudom, hogy nehezebb a személyiséget fejleszteni, mint a külsőt és nem is érzitek olyan látványosnak eleinte. A külső is fontos, persze, kell a sport, jó, ha adsz magadra. De amíg valaki dísznek van és nincs olyan kiállása vagy rálátása a dolgokra, amiért imádok vele lenni, addig egy jó társaság, akivel tudunk egymáshoz kölcsönösen tenni és feltöltődünk egymás mellett piszmogás és problémázás helyett, rengeteg külső "semmilyenséget" elfed.


És hogy miért mondom ezt? Találkoztak veled Tinderről. Ha nem agyonszerkesztett kamu képekkel nyomultál, 100%, hogy nem a külsőd volt a baj. Ahogy nekem sem az volt a bajom szinte soha senkivel, akivel onnan találkoztam, hanem amilyen ember volt. Pontosabban, amilyen nem. Csak erre szerettek nem figyelni, holott nagyon sok múlik rajta.

20l

2017. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Buliban éstinderen hogy lesz több esélyem személyiseég fejlesztéssel? :)
2017. máj. 20. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Az embernek a testbeszédéről/képei megválogatásából/fogalmazásából és egy csomó hasonló dolgából lerí, hogy mennyire van rendben. Nem kell ehhez jártasnak lenni a témában, ezekkel is ugyanúgy kommunikálunk egymással, mint szóban.


Azért ha valaki fejleszti magát, sok dolog automatikusan változik ilyen szempontból. Sőt, ismerek olyat, aki azt mondta, miután összekapta magát, hogy (idézem) "Olyan kib_szott nevetségesen néztem ki, és még el is hittem, hogy az jó úgy. Feszítettem, mint egy idióta, önkritika nélkül."


Vond le a konzekvenciákat.

2017. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!