Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akivel egyszer nem jött össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel egyszer nem jött össze azzal később se fog még ha ő is akarja? Nem szeretnék még egyszer csalódni.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves egyetemista lány vagyok, tavaly megismerkedtem egy sráccal, csoporttársak voltunk és nagyon jóban lettünk. Volt csók és romantikus séta is, de nem jártunk sosem, ami nem rajtam múlt, végül kiderült, hogy elkezdett egy másik lánnyal ismerkedni, akivel utána fél évig együtt volt. Nagyon nehéz volt nekem ez az időszak, tudta, hogy többet érzek iránta, de próbáltam valamennyire elnyomni, de végül elmondtam neki mi bánt, ami őt is padlóra vágta, tekintve a szoros barátságunkat. Kis távolságot kértem tőle, aztán pár hét után újra jóban lettünk, később már én is ismerkedtem másokkal (kb 4 srác volt ebben az időszakban, az összes csalódást okozott). Ez idő alatt is tetszett, de már megbékéltem a helyzettel és örültem neki, hogy ilyen jóban vagyunk (együtt csináltuk a feladatainkat, segítettünk egymásnak mindenben, órákig tudtunk beszélni skypeon), viszont a kapcsolata egyfajta tabu téma volt (ő döntött így én meg nem kérdezősködtem). Ez így ment egész múlt hétig, mikor mégis szóba jött, hogy nem valami jó a helyzete és boldogtalan. Bíztattam, hogy legyen türelmes, beszélje meg vele. Később egy közös vizsgánk után maradtunk még beszélgetni és ez is szóba jött. Utána azt mondta bárcsak velem jött volna össze és megkérdezte, hogy ha lenne rá lehetőségem megpróbálnám-e vele még egyszer. Nem tudtam válaszolni, azóta újra és újra felteszi, de még most se tudok biztosan. Miután beszéltünk mondta, hogy rengeteget jelentett neki ez a kis idő és nagyon örült, hogy maradtam vele. Másnap szakított a barátnőjével. Ez volt egy hete, azóta meg akar szerezni engem. És szeretném, nagyon is, de kész deja vum van, nem akarom még egyszer átélni pont vele azt, hogy nem vagyok elég jó. Szimpatikusnak talál az biztos, de nem tudom még most sem, hogy kapcsolatot akar tőlem (ami szerintem korai lenne neki) vagy egy játékot, ami elszórakoztatja egy darabig. A viselkedéséből az a baj mindkettőt el tudom képzelni annak ellenére, hogy én vagyok az egyetlen, akiben megbízik maximálisan, ezt már bizonyította nekem. Jövő héten tudunk csak találkozni, kérdezgettem már a szándékairól, de mindenképp személyesen szeretné megbeszélni. Szerintetek érdemes lenne belemenni? Attól félek nem fogok logikus döntést hozni és megint átélem azt mint fél éve.

2017. jún. 18. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy korai lenne-e neki, azt neki kell éreznie. Beszéld meg vele nyíltan. Ha régóta boldogtalan volt a kapcsolatában, akkor meg lehet próbálni vele a kapcsolatot. Nekem is hamar lett kapcsolatom, az érzéseket nem lehet befolyásolni. Magányos voltam a kapcsolatban, így kiléptem, és elég hamar rátaláltam a megfelelő emberre. :)

Azt te érzed, hogy mennyire érdemes kockáztatnod, vagy hogy mi az, amivel erősödne a bizalmad iránta. Ne tartsd magadban az érzéseidet, aggodalmaidat. A nyílt kommunikáció nagyon hasznos tud lenni.

Sok sikert nektek!

2017. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, hogy bár pontosan látod a státuszodat, tőlünk csak pro vagy kontra megerősítést vársz, leginkább azt, hogy kezdj vele.

Szerintem te a szamár szerepét töltöd be, míg nincs meg a következő ló, ... de ezt te is tudod.

2017. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" Nem szeretnék még egyszer csalódni."


:) ezen jót mosolyogtam.

Fiatal vagy ez kb olyan kijelentés mint amit egy kisgyerek tenne, aki még nem tud rendesen járni : nem akarok többször elesni....

Érted mire gondolok?


Egyébként mindig azt mondom ami először nem működött az másodjára sem fog.

Ti viszont nem is voltatok egy pár soha. Így azt mondom hajrá mindent bele. Aztán majd meglátod működik e vagy sem. Puding próbája az evés. (és nem a szaglás)

2017. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben adnék egy esélyt a dolognak. Garancia semmire sincs...
2017. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!