Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csajozzak be a 9.-dik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak be a 9.-dik évfolyamból, hogyha egy paraszt oszt. társam beadta azt a dumát a lányoknak, hogy ne legyenek velem mert rájuk nyomulok? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 186cm magas, kb 85 kiló, gyúrni járok. Suliba van egy pár rosszakaróm, és a fentieket beadta pár csajnak, letiltanak msnrről, letörölnek myvipről, mitévő legyek? Ha békén hagyom őket azzal elismerem hogy igaz, ha mondogatom nekik hogy nem igaz azzal is lejáratom magam. Kérlek segítsetek!
2008. okt. 16. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát sztem biztosan nagyon jól nézel ki magas is gyúrni is jár.. köcsögök az osztálytársaid... az én fiú otrásaim és köcsögök..:S ez am nehéz téma..:S mert a lányok hiszékenyek de sztem próbálj kedves maradni és valahogyan bebizonyítani hogy nem vagy paraszt és nem is nyomulsz hanem szeretnél egy barátnőt... gondolom én:) am lány voltam:D
2008. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd be a lányoknak, hogy te nem olyan vagy, amilyennek beállítottak! Elmondod nekik szépen, hogy miért csinálták ezt veled, és hogy (ha nem akarnak veled szóba állni) akkor adjanak esélyt a bizonyításra! és mindezt komolyan a szemükbe nézve kell mondani. Ha értelmes lányokról van szó, akkor helyesen cselekednek majd, és meghallgatnak!
2008. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy első válaszoló, hazudtam csak 183 magas vok és lehet 90et is nyomok, szemüveges vagyok és úgy érzem ez is hátrány. Járok gyúrni azért hogy jobban érezzem magam, már fogytam sokat, meg bicepsz jóféle:):):)

Azt nem értem mért kell kereszteb tenni nekem, amikor én semmi rosszat nem tettem az oszttársamnak.

2008. okt. 16. 20:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Első kommentelő megadod msnen küldök képet és megérted mé enm állank velem szóba:D
2008. okt. 16. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Használj hírvivőt. Ha van az átlagnál pletykásabb, kíváncsibb lány, (vagy akár fiú is, aki jóban van a csajokkal) beszélgessetek. Véletlenül említsd meg a rosszakaród nevét, és hogy visszahallottad a mesterkedéseid + kétségbeestél, mert te egy szelíd oroszlán vagy és semmi nyomulás nem járt a fejedben. A pletykás elhinti, ahová kell, és kb 1 hónap múlva vége az előítéleteknek.
2008. okt. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csaj vagyok . Szerintem a srác azért mondja rólad a csajoknak h nyomulos vagy mert irigy, és azt hiszi h így ő sikeresebb lehet a lányokkal..De neked egy dolgod van és az nem más csak bizonyítsd be h nem igaz amit rólad mond másoknak :) Légy önmagad!
2008. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyird ki a rosszakaród, vagy legalábbis verd meg.
2010. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!