Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Mi van akkor, ha óriási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mi van akkor, ha óriási magasságbeli különbségek vannak köztetek és a kiszemelt csaj közt? Bővebben.

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy randizol egy lánnyal, első találka, minden szép lesz előre érzed, de fogalmad sincs milyen magas.. És amikor meglátod, akkor szembesülsz csak vele, hogy kemény 165 centi. Te pedig közel 190 vagy.Mi játszódik le a fejedben?

Zavarna ez téged? Ha igen, miért?

Összejönnél ettől függetlenül a lánnyal?


2010. máj. 19. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, ha ö lenne ennyivel magasabb csak az zavarna...
2010. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Dehogy zavarna, szerintem a 165 centi az tökéletes. Személyszerint szeretem, valamiért szimpatikusnak tartom, ha a barátnöm alacsony. Eddig mindegyik 163-168 cm között volt.


21/F 186cm- magas

2010. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy az a srác hol él... A lányok átlag magassága pont ennyi. A környékén csak magas topmodell méretű csajok vannak? Nem hinném hogy ebből probléma lehet, bár én 174 vagyok a párom 188, néha még így is kitöri a nyakam, de nem baj, azért szeretem :)
2010. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én egy fél fejjel magasabb vagyok a páromnál, aki férfi. Az az igazság, hogy ez engem cseppet sem zavar. Ha szeretitek egymást nem azon a 2o cm-en fog múlni a dolog. Habár a tinik között lehet...de egy igaz szerelemnél nem sokat nyom a latba...
2010. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a 165 abszolút tökéletes, persze ha nem 80kg hozzá. Arról nem is beszélve, hogy én is alacsony vagyok (175cm :( )
2010. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én mint csaj, vagyok 172-173cm, a Párom pedig közel a 2méterhez,így picike vagyok hozzá képest :)
2010. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én eleve akkora vagyok amit leírtál, szal engem abszolút nem zavar. :D Sőt! Vagy ekkora, vagy még alacsonyabb csajokat szoktam keresni, ami pedig nem 1szerű dolog.
2010. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, normális egy nőnél, ha 165 centi magas.
2010. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ahogy egy ismerősöm mondta volt: "Fekve nem számít!"


Az én jelenlegi párom is alacsonyabb, pont a mellkasomra tudja hajtani a fejét. Semmi rossz nincs abban. Ha csókolózunk, akkor is mindig megoldódik valahogy. :)

2010. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én 153vagyok, párom 183:D


Jól nézünk ki már 6 éve:) Soha nem zavarta esetleg annyira hogy szoktam szólni neki, hogy kisebbet lépjen már:D

2010. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!