Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok 25 éves vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 25 éves vagyok és szerelmes vagyok egy lányba de nem merem neki elmondani hogy szeretném elhivni egy randira mit csináljaaak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha nem mered, akkor ne is várj csodát..
2013. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? :) Hívd el randira, szedd össze magad, hisz férfi vagy! Bátorság! 30N
2013. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon gyáva vagyok vettem egy vadonatuj mercédest hátha hogy megjön a bátorságom
2013. febr. 27. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:

oszinten mi veszteni valod ha elmondod? hivd el batran randira,


megvan a velemenyem rolad ha 25 evesen is felsz, meg egy 17-20 evest megertem de nem egy 25

2013. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a mercedes gagyi manapság, vegyél egy bentley-t
2013. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aha. Vettél egy mercit, hogy legyen bátorságod?

Nem 15-öt akartál írni véletlenül?

2013. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Polyák Petar Réka válasza:
A félős fiúkat nem szeretik a lányok.Barátkozz vele keresd a társaságát kérdezz tőle sokat derítsd ki mi a közös bennetek.
2013. márc. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!