Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy jóval idosebb férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jóval idosebb férfit (50), hogyan lehet érzelmileg is elerni illetve mivel lehet lenyugozni? (En 27)

Figyelt kérdés
Par hete megismerkedten egy kozepkoru elragado ferfival, es rogton lenyugozott, es nagyon hamar erzeseket keltett bennem. Holnap randizunk ,de mintha meg sose randiztam volna, ugy erzem! Lanyok idosebb parral mik a tapasztalaitok? Illetve 50es ferfiak, mi az amitol egy joval fiatalabb lannyal komolyan gondoljatok, es ne csak egy ujjabb trofeanak?

2017. jún. 29. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

50 fölött, egy huszoneves csajjal.... szerintem nem trófea leszel, örül, hogy betudott fűzni.

Persze, ha tele van zsevel,és nagyon jóképű, akkor más a helyzet...

2017. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én 28 vagyok, a párom 43. Igaz nincsen még 50. A te párodnak van már esetleg gyereke? Mert az enyémnek igen, egy 8 éves fia van. Ennek ellenére a gondolkozása és az életstílusa pont olyan, mint egy életkorban elviekben hozzám illőé. Pont azokat szereti csinálni, amiket én. Például nagy szenvedélyünk a sport és az egészséges életmód, viszont imádunk enni is, ezért szívesen járunk el otthonról különböző új éttermekbe jókat kajálni alkalmanként.


Én az elejétől tudtam, hogy komoly kapcsolatot szeretnék vele. Ha azt szeretnél, akkor fontos, hogy legyen bennetek sok közös a hétköznapi dolgok tekintetében. Egyébként ha egy értelmi és érzelmi szinten vagytok, akkor teljesen mindegy hány éves, és majd rájössz normális esetben, hogy nem kell máshogyan kezelni (idősebbnek, érettebbnek, stb), mert ha hozzá illik akkor ezek magától jönnek és nem fog kelleni semmi extra, pont úgy mint más randiknál.

Nálunk tudom, hogy nagy lépés volt a kapcsolatunkban, hogy a fiával elkezdtünk nagyon jól kijönni, bár a volt feleségével azért túl jóban nem vagyunk, ezt nyilván ő is megérti.

2017. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem ,nincs gyereke es felesege se volt,
2017. jún. 29. 21:42
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Miért akarsz tőle komolyat? A gyerekeitek érettségijét se élné meg. Ő már nagypapa korban van, nem zavar? Attól nem kell félned hogy csak trófea vagy, valószínű röhög a markában hogy sikerült öregként egy fiatal nőt befűznie. Ha van esze haláláig megtart mert különben egyedül marad.
2017. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mit ésessz az alatt hogy lenyűgözni?
2017. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 icu75 ***** válasza:
78%
50 ÉVES és SE FELESÉGE NEM VOLT, SE GYEREKE NINCS. Szerintem ezt így olvasd már egybe és gondolkodj el....
2017. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És ha nem volt? Lenyugozott ez ellen nem tudok mit tenni. Van benne valami ,ami minden ferfibol hianyzik.. Hiaba kapok hideget-meleget ,attol meg ugyanugy gondolok ra..
2017. jún. 30. 00:51
 8/14 anonim válasza:

Észrevettétek?


Hogy a kérdésre senki nem válaszol.


FIGYELEM: a kérdezőket minden esetben a kérdésére adott válasz érdekli :)


Én priviben válaszoltam ... a kérdésre :)


Lajos

2017. jún. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Önmagaddal.Ennyire egyszerű.

Én 30 voltam, párom 57 amikor összejöttünk, két éve ennek, kezdetektől együtt élünk.

Hatalmas csajozógép volt, hihetetlen sármos, vonzó, intelligens.Imádom a mai napig.Az ágyban fantasztikus, vele olyan dolgokat éltem/élek át, amit soha senkivel.

Bárhova megyünk, a hangulat mindig szuper.

Nem tudom Meddig tart, de ő életem egyetlen szerelme.

2017. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 ettől tartok én is, mert igazi csajozógép! Remélem nekem is ilyen szerencsém lesz!!
2017. jún. 30. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!