Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek én vagyok érzelmil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok érzelmileg a sérült?

Figyelt kérdés

A történet:

Megismerkedtem egy lánnyal facebookon párkeresés céljából. Nagyjából egy nap beszélgetés után megbeszéltük,hogy talán szemtől szemben kommunikálni sokkal szimpatikusabb lenne,mint interneten,és hogy Ő is kapcsolatot keres,ezért felvetettük,hogy majd találkozunk.

Amikor szóba került,hogy mi legyen a program,mikor,és hol,Ő azt mondta,hogy 23:00 fele feljön hozzánk,és hogy aludjunk együtt,mert Ő kíváncsi mennyire teljesítek jól az ágyban.


Mondanom sem kell rögtön első randin,ismeretség hiányában kissé váratlanul ért,ezért érdeklődtem,hogy nála ez felállás mindig így van?


Erre azzal érvelt,hogy Ő az előző nap is lefeküdt egy pasival,és hogy velem párhuzamosan még kettő pasival beszélget,akikkel szintén le van beszélve az ágy.

Szerinte ebben nincs semmi különös,mert Ő majd kiválasztja a számára legmegfelelőbb pasit a végén,és mivel Ő nem jár senkivel,ez teljesen normális.


Mikor azt feleltem,hogy akkor engem húzzon le a listáról,mert nem ágyast keresek,aki a mondottak alapján naponta más pasi fekszik össze,hanem kapcsolatot,nyomdafestéket nem tűrő szavakkal hordott le,melyek szerint Én félénk,gyáva vesztes vagyok,aki rögtön már biztos házasodni akar,és hogy neki nincs ideje ilyen balfácánra.


Nem tudom. Volt már sok barátnőm.Ahhoz vagyok hozzászokva,hogy pár kulturált találkozás után ha mind a ketten szimpatikusak vagyunk egymásnak,és találtunk kölcsönösen valami különlegeset a másikban,úgy lehet szó egy kapcsolatról. Persze egy lányra összpontosítani,és nem randizni hattal.


Szerintetek valóban benne van a hiba?


23/F


2016. aug. 3. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
egy nő az ágyba hívott és nem mentél? benne van a hiba
2016. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Húztál volna gumit, lett volna egy potyaköröd, úgy kellett volna felfogni mint egy ingyen menet egy qrvával, aztán tovább lépni rajta a fenébe.
2016. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legyen ez az estimese mára :D
2016. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Barátnőt kerestem. Tudom visszautasíthatatlan ajánlat ez egy férfinak,és valamennyiőtök kapott volna az alkalomra,ám én próbálom nem csak a lábuk közötti részt nézni a lányoknak.
2016. aug. 3. 20:41
 5/9 A kérdező kommentje:
lányokban*
2016. aug. 3. 20:42
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Egy normális férfi így viselkedik, a lány egy r i b a n c volt.
2016. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Jó, hogy vannak ilyen ferfiak!!!
2016. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ez a csaj egy gyökér, ennyit ért.
2016. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, miert lettem lepontozva? Talan gaz, hogy nem minden pasi a dugasra hajt? :D

Akkor ez eleg szomoru...

2016. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!