Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Negatív pont, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Negatív pont, ha a lány nem ajánlja fel, hogy fizeti a részét?

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Se piros se fekete pont. Tudomásul veszem.

30/f

2017. júl. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen. Bár attól függ, ha iskolás kislányról van szó, akkor nem. Ha dolgozó nőről, akkor azért illik (mint ahogy visszautasítani is).
2017. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A legrosszabb ***** válasza:
Nem szoktam problémát kreálni belőle.
2017. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha a férfi választja ki a programot, helyet és ő hív meg, akkor én nem ajánlom fel, mert nem érzem azt, hogy ebben az esetben ezt kéne tennem.
2017. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
igen, nem szeretem ha potyáznak.
2017. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem katasztrófa, de szeretem ha felajánlja, és én dönthetem el, hogy meghívom e vagy sem (99.9%-ban meg szoktam hívni).


Inkább úgy fogalmaznék, hogy az plusz pont, ha felajánlja.

2017. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Kivéve akkor, ha ő hívott meg. De akkor se megyek a falnak, csak elkönyvelem, hogy itt akkor én finanszírozok mindent. Aztán eldöntöm, hogy ez megéri-e nekem.
2017. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi a program.

Ha egy italra ülünk be valahova, akkor egyáltalán nem.

De ha egy jóval húzósabb, több ezres program van (pl. állatkert, ott ebéd, nyalánkságok stb.), akkor díjaznám, ha felajánlaná, hogy valamit ő fizet.


Feltételezem, hogy kapcsolat elején vagytok, azért randizás a kategória, tehát nem nyaralás kaliberű dologról van szó.

2017. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Sokkal érdekesebb kérdés, hogy hogyan jutna el egy punciig vagy akár randiig egy olyan férfi, aki képes leírni azt, hogy nyalánkság.:))))))))
2017. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
Most minek pontoztatok le mikor csak a kérdésre válaszoltam? Költségeket célszerű megosztani, nem pedig a másikon kell élősködni. El kéne már tekinteni pár ősrégi szokástól.
2017. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!