Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan lányok, akik nem a társaságközepe jellegű jóképű fiúkat szeretik? Szóval pont azt a fajtát amit a lányok többsége nem tekint igazi "férfi"nak.

Figyelt kérdés
És ha van ilyen, ti milyen tulajdonságokkal rendelkeztek, melyik városban laktok?

2013. febr. 19. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Biztos van aki selejtet keres.
2013. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Léteznek ilyenek.Bárhol lakhatnak
2013. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
neked is lány kell a lánynak meg férfi ez természetes olyat keress akinek önértékelési problémái vannak
2013. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát, bocsi, de én azt szeretem, amit az előbbiekben írtál. És a nők többsége is.
2013. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én csakis az ilyen fiúkat szeretem, mivel én sem vagyok a társaság közepe, se nem szeretnék az lenni :)
2013. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki nem nagyszájú, minden lében kanál, fröcsögő nyálú nagymenő még nem selejt, se nem küzd törvényszerűen önértékelési problémákkal. Pontosan azok a selejt emberek, akik ezt hiszik.
2013. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És te melyik városban laksz? Veled hol lehetne ismerkedni, ha valaki szeretne megismerni?
2013. febr. 19. 16:39
 8/16 anonim ***** válasza:

6.!


A társaság közepe mióta egyenlő ezekkel a jelzőkkel, amiket te felsoroltál?


Ha irigy vagy ezekre az emberekre, akkor mondd azt, vagy változtass, de csak mert te nem ilyen vagy,ne szólj már le alaptalan baromságokkal másokat.

2013. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A társaságközepe típusú emberek általában azért jönnek be a lányoknak, mert van önbizalmuk, és nem a sarokban gubbasztanak.
2013. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ma 16:40


Csak a véleményemet nyilatkoztattam ki, és nem is hozzád intéztem, se irigy nem vagyok senkire, főleg, hogy nő vagyok. Csupán nem értem mért lenne 'selejt' valaki egyesek szerint, csak mert nem 'nagymenő'. Vannak ilyen és olyan emberek. Mindenki más.

2013. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!