Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti távolságtartóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti távolságtartóak lennétek egy ilyen nővel szemben?

Figyelt kérdés
Saját bevallása szerint olyan történeteket olvas, amik szadizmusról és mazoizmusról szólnak. Az egyik ilyen történetről még mesél is. Kedves, aranyos, de van, amikor valamiért rájön az ötperc és nagyon csúnyán beszól az embereknek. Milyen lehet a személyisége? Szerintetek jobb tőle távol maradni?

2017. júl. 1. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, kerüld.
2017. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb távol maradni, valami mentális probléma lehet...
2017. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is kerülném.
2017. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fúú, nekem nagyon bejönne. A személyiségében lehet valami torzulás, valami traumát átélt és azért ilyen. Én inkább közelednék felé, szeretem a kihívásokat.
2017. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy mit olvas, az kevésbé érdekes a személyisége szempontjából, mint az az "ötperc".

Ki kell deríteni az mitől van, ha csip-csup semmiségeken húzza így fel magát, akkor lehet jobb kerülni.

Aztán ki tudja, lehet csak túl régen volt része szexuális élményben és attól van. Ha hosszabb ideig nincs semmi, akkor én is egyre feszültebb vagyok. :)


31F

2017. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Saját bevallása szerint élvezetből szól be néha másoknak, üvölt másokkal. Szeret néha kínozni embereket.
2017. júl. 2. 09:36
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 - az én meglátásom szerint az meg taplóság. :)
2017. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!