Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek jólesik, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek jólesik, ha egy pasi "csapja neki a szelet"?

Figyelt kérdés
Persze tudom, nagyban függ a helyzettől (hol, mikor, milyen hangulatban vagytok, milyen a pasi, stb.), de úgy általánosságban jólesik, ha érzitek hogy tetszetek valakinek? :)
2017. júl. 4. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

persze. növeli az önbizalmukat.

főleg ha olyasvalaki csapja a szelet aki ha éppen teljesen nem is jön be nekik, de azért nem undorodnak tőle.

egy nő mindig örül a bókoknak :)

2017. júl. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem is tetszik az illető akkor nagyon, ha nem tetszik akkor inkább kínos és kerülöm a kellemetlen szituációt.
2017. júl. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet kell értenem az előttem kommentelőkkel. Igen, szerintem mindenkinek jól tud esni, ha kedveskednek vele.:)
2017. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben igen, ha normális a férfi. És itt nem, nem azt értem, hogy legyen magas, kigyúrt, macsós, de legyen intelligens, értelmes, udvarias, igényes, ápolt. Ha ilyen nagyon alja csapja nekem a szelet, az nem esik jól, mert rögtön azt hiszem, hogy egy szinten vagyok vele. Pl. amikor a fogatlan roma cuppog nekem a kocsiból és elmondja, hogy mit hogy csinálna velem az ágyban, az nem esik jól.
2017. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4: Megmosolyogtattál :)

Hát igen, ez egyszerre vicces és groteszk, hogy a nőknek több ilyen bókot kell elviselnie tőlünk férfiaktól mint fordítva, hidd el, mi is szégyelljük az ilyet hogy egy férfitársunk nem bír magával



Én mindig is mélyen tiszteltem a hölgyeket, és ki is mutatom, de csak azért mert jólesik, és remélem ezzel másoknak is örömet tudok okozni (persze nem csak nőket, de gyakran férfiakat is megdícsérek, ha tetszik a hajuk, vagy rendesek, stb.

Ma egy fialalabb csajszi mellett utaztam a vonaton, és észrevettem hogy a karját simogatja, és egy nagyon szép tengeri hullám volt egy hegycsúccsal a háttérben a karjára tetoválva: rámosolyogtam, és megkérdeztem tőle hogy mesélne-e róla, mert nagyon tetszik. Örömmel elmesélte a történetét hogy az egy japán Kanagawa hullám, fél éve varratta a karjára, és hogy mennyire szereti a kultúrájukat, még meg is engedte hogy megnézzem, végigsimítsam az ujjam rajta: tényleg nagyon szépek voltak a színek és a minták, sosem láttam még ehhez fogható remekművet

Meg is adta a művésznek a számát aki csinálta, ha esetleg kedvem lenne magamnak is csináltatni valamit: mesélt arról is hogy mindenki csak rosszallóan tekint erre, és hogy mennyire meglepte hogy tetszik



Jólesik közelebb kerülni az emberekhez, és ez a mai is egy ilyen élmény volt :)

2017. júl. 4. 12:18
 6/9 anonim ***** válasza:

"Jólesik közelebb kerülni az emberekhez, és ez a mai is egy ilyen élmény volt :)"


vagyis jólesik fullban nyomni a csajozós dumát, és a "mesélj a tetkódról" (ami a mutasd meg a bélyegalbumodat modern verziója) felhívással letaperolni vadidegen lányokat...


én részemről nem bírom ezt a stílust, a bókolást sem, mert olyan mesterkélt és sokszor hamis.


dugni akarsz, csajozni akarsz, hatást kelteni akarsz...


azok a srácok sokkal izgalmasabbak számomra, akik nem nyáladzanak így, mégis tudnak hatni: a külsejükkel, a jelenlétükkel, szavak nélküli karizmájukkal és kisugárzásukkal.

2017. júl. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6, őszintén sajnálom, ha ez jött le a kommentből


"jólesik fullban nyomni a csajozós dumát"

"..felhívással letaperolni vadidegen lányokat..."


egy az, hogy nem érdekelnek a "csajozós dumák" amiről írsz, sosem süllyedtem odáig hogy béna benyögéseket kelljen izzadó tenyérrel odalöknöm valakinek, mint ahogyan az ilyen "csajozós" embereket látom: kösz nem


Taperolni vadidegen lányokat?

Ha nem nyújtja oda a karját hogy nézzem meg, akkor egyrészt nem láttam volna szemüveg nélkül, csak egy kékesszürke pacát, másrészt eszemben sem volt letaperolni ezzel



Ha neked ilyen a mentalitásod, azt elfogadom, talán tisztelem is, de titkon imádkozom hogy ne ilyen nők lepjék el a Földet mint Te, mert akkor minden pasinak pórázon kellene nyalni a lábaid, meg azt csinálni amit a kis agyaddal kigondolsz: not gonna happen :D



Sok sikert a pasikkal, ha megadod a párod lakcímét, küldök neki egy ingyen ciánkapszulát, ha már nem bír :))

2017. júl. 5. 11:14
 8/9 A kérdező kommentje:

Már régen tudhattam volna hogy ez az oldal Magyarország legantiszociálisabb, legmogorvább embereinek a gyűjtőhelye, ahol leugatnak ha kérdezel, csak azért mert anonimitás megy :D


Ezért se lep meg annyira a mogorva, sértő kommented, ami valójában téged ír le, és senki mást: én szeretek emberek közt lenni ugyanúgy, és ha valaki nem is nyitott felém, azt elfogadom: no big deal


De talán az egy kicsit sok, ahogyan taperolásról írsz, ez az ami a legjobban szúrta a szemem abban amit írtál: remélem egyszer az orvosnál nem fogod engedni neki hogy megvizsgálja a karod vagy valamid, azért mert nem űrkorszaki robotokkal pásztázza be a karod ahelyett hogy (igen, felsikolthatsz 😄): hozzádérne.



További szép napot

2017. júl. 5. 11:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, határozottan tetszik. :)
2017. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!