Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket zavar ha első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar ha első találkozások feláll a fiú farka?

Figyelt kérdés
Egy nagyon szép lánnyal találkozok a héten és most találkozunk először. Zavarna titeket ha egy fiúnak aki nektek is bejön felállna ha meglát titeket?

2017. júl. 6. 16:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
Igen... sem tinifiúkkal, sme ősemberekkel nem randizom.
2017. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
*sem :p
2017. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Nem, sőt... hízelgő. (Persze, abban az esetben, ha ezzel nem hozza magát és engem kellemetlen helyzetbe, és nem feltűnő!)


:)


Volt rá példa, a kapcsolatom elején. A Páromnak mindig felállt, ha találkoztunk az első időkben, amint köszöntem neki és adtam egy csókot és átkarolt, vagy, ha lehajoltam előtte, vagy előtte sétáltam, mivel odáig volt/van a popsimért. De "kinőtt" belőle... :)


De a szerszám felállítása, szerencsémre 12 év után sem okoz problémát (még mindig elég egy lehajolás) ;).

2017. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

13-14 évesen még nem lenne annyira para. Felnőtt kategóriában űber gáz.

Nem tudom elképzelni a jelenetet. Strandon vagy meztelenül találkoztok, ahol ennyire egyértelmű lehet.

2017. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat rossz kategóriában kérdeztem
2017. júl. 6. 16:46
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Parom, akivel 4 eve jarunk, annyira tetszettem neki h felallt neki. Es amikor a motoron ele ultem, meg direkt jol oda is dorgoloztem. :D

Az a no, aki ezt hulyen reagalja le v sertesnek veszi, inkabb eljen egy mufsszal egyutt.

22l

2017. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Akkor van baj, ha nem áll föl.
2017. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%
Zavarna. Legyen normális.
2017. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
8. Neked az miért lenne jó, hogy a pasi akivel randizol nem vonzódik hozzád szexuálisan?
2017. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%
Vonzódjon, de ne az utcán.
2017. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!