Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket zavar ha első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar ha első találkozások feláll a fiú farka?

Figyelt kérdés
Egy nagyon szép lánnyal találkozok a héten és most találkozunk először. Zavarna titeket ha egy fiúnak aki nektek is bejön felállna ha meglát titeket?

2017. júl. 6. 16:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%

10. Te az a tipikus gyoker no vagy, akibol nem lehet kiindulni :D

22L

2017. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
isten hozott mindenkit a gyakorikérdéseken! a legsötétebb és legszánalmasabb nők gyűjtőhelyén néhány kivétellel.
2017. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
15%
12. Huh meg milyen finom no is vagy egyben :D
2017. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%
ha az utcán nem talál vonzónak máshol se fog
2017. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
32%

Istenem... a 22 éves lányzó megmondja a tutit, de édi... :) majd kíváncsi leszek a válaszodra úgy tíz év múlva, mialatt a körülötted lévő összes (!) faszinak - akaratlanul! - felállítod a farkát úgy, hogy teljes mértékben tisztában vagy azzal, hogy ezt nem a te saját személyes varázsodnak köszönheted, hanem csak és kizárólag annak, hogy pina van a lábad közt... na szóval kíváncsi leszek, hogy majd akkor mit válaszolnál egy ilyen kérdésre...

Üdv: a tíz évvel későbbi önmagad. (első voltam)

2017. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%
én olyan nővel nem kezdenék aki tüsszent egy randin. vigye a fertőző éces nyavalyáját nigériába vagy ahová akarja mert csak egészséges nőket veszek emberszámba
2017. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%
16. Ilyen szomoru venasszony, aki meg sose volt a szemelyiseggel elragado, ne legyek mint te :D
2017. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
34%

Hidd el drága, voltam - sőt, őszinte sajnálatomra még ma is vagyok -... mondom, majd tíz év múlva, boldog házasként, amikor napi szinten nyomlulnak rád az álló farkú orkok, akiket a pokolba kívánsz... majd akkor beszélgessünk. ;)

Tiniként még én is bóknak vettem az álló fhszokat, mert azt hittem, csakis nekem szólnak. Neeem... a pinámnak szólnak, ennyi. Ez a nagy helyzet. Majd te is rájössz. Addig is élvezd, amíg akarod... mert - nő lévén - te is megteheted. ;)

2017. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
61%

Más egy álló f****sz, meg megint más egy fiú álló f***sza, akivel már arc nélkül 1 hónapja ismerkedtek, és más nőkre nem áll fel, illetve nem tetszik neki.

Talán...talán ezt így mostmár felfogod :D

2017. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Hol éltek ti amúgy? Mintha álló falloszokból lenne a kerítés. Én ezt nem látom magam körül.


Őszintén szólva azt gondolom ennek megvan a helye és az ideje, mert hiába meredezik a főtéren, ha akkor és ott úgyse megy vele semmire. Álljon akkor amikor akció van.

2017. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!