Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbálkozzak még nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak még nála?

Figyelt kérdés

A héten összeszedtem minden bátorságomat és oda mertem lépni a hölgyhöz aki már egy ideje felkeltette az érdeklődésemet.


Napi rendszerességgel szoktam találkozni vele egy boltban (nem igazán szoktam máskor látni) és szemkontaktust is létesítetten vele már egy párszor és ő tartotta is azt, ezért gondoltam, hogy talán kölcsönös a vonzalom.

Eddig az riasztott az egészben, hogy mindig a kolléganőivel együtt volt, ezért soha nem tudtam vele összefutni, úgy hogy egyedül lett volna.

Most is úgy alakult, hogy két kolléganője is vele volt, szóval már ez miatt se éreztem olyan magabiztosnak magamat. (gondolom a hölgyek el se tudják képzelni, hogy ez milyen rossz érzés :-/ )


Szóval oda létem hozzájuk, köszöntem nekik, majd a számomra fontos hölgyhöz fordultam, neki külön köszöntem udvariasan még egyszer és megkérdeztem, hogy "Elhívhatnám-e esetleg egy italra munka után?"


Válasz:

-Már van programom.

-Akkor esetleg egy másik alkalommal?

-Nem érek rá, mert programom van.


Ezután sietősre vette a tempót, a kolléganői is csatlakoztak hozzá és már csak úgy válaszolt. Én meg nem kezdtem el utána futni. (értelemszerűen).


Nem mondta, hogy bocs, de nem vagy az esetem vagy azt, hogy már van barátom és nem is küldött el a fenébe, stb.


Nekem kifejezetten szimpatikus a hölgy és tényleg szeretnék megismerkedni vele.


A kérdésem az lenne, hogy próbálkozzak-e még nála? Tehát elképzelhető, hogy csak kéreti magát vagy egyértelmű, hogy nem akar velem összejönni?



Mivel kettesben nem tudtunk eddig se összefutni, ezért úgy gondoltam, hogy inkább tökös leszek és megteszem Én az első lépést, azzal hogy elhívom őt valahová, ahol nyugodtan tudunk beszélgetni. :-/


Hogy próbáljam meg ismét?

Elég nehéz úgy ismerkedni, ha még a lehetőséget se adja meg az embernek. :-/

Próbáljam meg ismét, hátha látja, hogy komolyan gondolom és akkor bele megy esetleg egy randiba?


2017. júl. 7. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egyértelmű. Nem akar Veled semmikor randizni.
2017. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem akarja,emészd meg valahogy...
2017. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor így jártam :-(


Viszont ebben az esetben egyértelmű, hogy a nőket csak a külső érdekli...


Akkor majd 10-15 év múlva fogok újra elgondolkozni a kapcsolatról, addig marad a karrier építése.

2017. júl. 7. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez így nem igaz. Lehet valaki topmodell alkat,ha kisugárzás nem olyan, ahogy megszólal, az a valami plusz nincs meg benne számomra, vagy csak egyszerűen nem tudom miért de nem szimpi, akkor a világ legjobb pasija is lehet arcra, testre, akkor sem. Ez miatt ne add fel. Van nő még elég :)
2017. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos az eddigi élményeim sajnos mind negatívak voltak, ettől vártam egy kicsit, de ebből se lett semmi, ezért inkább a karrieremre fogok koncentrálni. Párkapcsolatot meg olyan 10-15 év múlva esetleg, addigra talán összefutok az igazival.
2017. júl. 7. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!