Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam az egyik barátnömnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam az egyik barátnömnek azt, hogy az a pasi aki azt mondta neki, h összeakr vele jönni, aznap este megcsokot engem?

Figyelt kérdés
szoval házibuli volt és amikor ketten voltunk megcsokolt de egész este annak a lánynak mondta, h radndizni akar vele... én 20éves vagyok és az a lány pedig 32 a fiu is annyi, de egy barátikötben vagyunk növérem miatt, igazából ettól félek, h azt hiszik, h nem mondok igazat csak azt akarom , h ne jöjjenek össze... vagy lehet nem is jelent ez semmit? h megcsokolt, de én magam részéről biztos nem jönnék össze egy olyan fiuval aki más lányokat csokol meg miközben... szoval mit csináljak??
2010. máj. 20. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

nem


azt mond el, h egy kurv@ vagy

2010. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes választ...
2010. máj. 20. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el a csajnak. Egyfolytában ezen fogsz rágódni, jobb lesz, ha elmondod. Ha egy srác így hiteget egy csaj, a háta mögött meg smárol mással, akkor máskor is megteszi, talán akkor, mikor már pár hónapja együtt van a barátnőddel.

Szóval mondd el a csajnak és előzd meg a nagyobb problémákat, amit átél majd a pasi miatt!

2010. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
valahogy add be neki..sokkal jobb lesz úgy. max hogy enyhits a helyzet sulyán fogd a psaira h ő támadott le:D
2010. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tényleg a pasi támadott le :DD
2010. máj. 21. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!