Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérdezzem a barátnőjét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem a barátnőjét, meddig tart neki a nyári munka? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy leányzóról van szó, külföldre ment dolgozni nyárra, mielőtt randira hívtam volna (vissza fog jönni, mert a suli még tart neki). Szerintetek rákérdezzek egy bnőjénél meddig lesz kint? Vagy ez igen hülyén venné ki magát?


Felmerülhet a kérdés, hogy miért ne azt a lányt kérdezzem meg, akit randira szeretnék hívni. Nos, szerintem 2 mondat után megkérdezné, hogy miért érdekel ez engem és erre nem mondhatnék mást, mint azt, hogy randira szeretném hívni. Na de ezt én jobb szeretném majd személyesen megkérdezni mintsem face-en. Ami még gond, hogy igazából látásból ismerjük egymást és nem hiszem, hogy elektronikusan kéne ismerkednünk.


2017. júl. 8. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg nyugodtan, feleslegesen stresszeled magad, ha elore elkezdesz kombinalni es idegeskedni, hogy ezt meg ezt fogja mondani es akkor huuu mi lesz, meg mit fog gondolni xy. Csak ugy engedd el a dolgot es kerdezd meg! Marha jo erzes, a legnagyobb szabadsag. Viccen kivul.
2017. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!