Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérdezzem tőle kerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem tőle kerek perec, mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Elkezdtem találkozgatni egy férfivel, akin nagyon nehezen igazodom ki. Nem tudom eldönteni, hogy csak nagyon zárkózott és lassan nyílik - e meg, "playing hard to get"-et játszik vagy csak simán játszik velem és én vagyok az egyik a sok nő közül, akikkel randizgat, esetleg csak szexet akar. Minden eshetőség mellett és ellen is fel tudok hozni érveket. Eddig 5-6 alkalommal találkoztunk, ebből 3 volt rendes randi, a többi " összefutás" az éjszakában. Nekem tetszik és komolyabban érdeklődnék felé, ugyanakkor eléggé idegesít, hogy nem játszik tisztán és nem mutat nyílt érdeklődést. A legközelebbi alkalommal kerek perec rákérdeznék erre - mit akar , mit keres stb. Eddig még nem nyíltunk meg annyira egymásnak, ezért kissé korainak érezném rögtön tiszzázni a dolgokat, ugyanakkor érzem hogy nem játszik tisztán. Nem azt kérdezném, hogy most akkor "mik vagyunk", nyilván ehhez nagyon korán van, csupán megmondanám neki, hogy.nem tudok kiigazodni rajta és ha érdeklem, akkor legyen nyílt és őszinte és fejezze ki azt. Mit gondoltok?
2017. jún. 9. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, itt mindenkinek az a mániája, hogy a másik taktikázik?

Szerintem egyszerűen nem tetszel neki eléggé. Nem kell túlbonyolítani. Feltehetően maga sem tudja mit akar, de hogy túlzottan nem akar, az biztos.

Mégis mit vársz? Mit mond 3 randi után? Te vagy álmai nője? Ez a leírtak alapján nem igaz.

Szexet nem akar, akkor már rég utalt volna rá az 5-6 találkozás alkalmával.

Azért nem mutat nyílt érdeklődést, mert NINCS neki.

Szerintem te a barátzónában fogod végezni.

2017. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok.
2017. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok.

Ilyenkor ha agyalok előjön,hogy biztos nem tetszem neki eléggé,vagy lehet,hogy mással is beszélget ,vagy bármi más.

Én NEM kérdeznék rá, nem is kérdezek,még várok egy kis időt,hátha csak ilyen téren nem szereti siettetni a dolgokat.

2017. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ráfogok kérdezni úgy döntöttem,mert nem bírom,ezt az egy helyben toporgást...
2017. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor remélem,hogy csak zárkózott és nehezebben nyílik meg. ;)
2017. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!