Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt most hogy érti, később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most hogy érti, később lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy sráccal, egyetemen szaktársam, beszélgetek vele pár hete és mondta, hogy igyunk meg valamit. Abból az lett, hogy kicsit többet ittunk mind a ketten, volt csók is, és akkor mondta, hogy most nyáron nem képes normális kapcsolatra, és ne haragudjak rá ezért, de nem lesz a városban szinte, ide megy, oda megy, de utána megkérdezte, hogy találkozunk-e még.

A találkozó előtt meg alatt is felajánlotta hogy fog segíteni szeptembertől nekem különböző tárgyakban, és az este folyamán néhányszor erősen magához szorított, megölelt, és mondta hogy remélem nem bánom, de neki ez most nagyon jól esik.

Nem gondolnám hogy 'friendzone'-ba rakott, mert mikor elkísért a villamoshoz is megcsókolt, és rá 3 percre már írt is Messengeren, nekem úgy tűnt hogy kedvel

Ezzel a kapcsolatos dologgal azt értette, hogy most nyáron nem akar kapcsolatot de esetleg összejárhatnánk (de mondtam neki hogy én viszont alkalmit nem szeretnék), vagy esetleg ez a hivatalos jelzése annak hogy bocsi, nem szeretnék tőled semmit, vagy tényleg csak annyi hogy most nyáron nem alkalmas neki, de szeptembertől megpróbálná? Mit gondoltok? Én 20 vagyok, ő 21.



2017. júl. 8. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs oda érted nagyon, ez biztos.

Szeptemberig, ha nem lesz más, talán újra elővesz.

2017. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeptemberig még másokat is meg akar húzni a különböző fesztiválokon, de azért egymással is dughattok, legfeljebb utána lenne hajlandó csak téged dugni. :)
2017. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tartalékosnak jó leszel.Te döntöd el,elég-e ennyi.
2017. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz,hogy alkalmit akar,ha egy csókra ilyen könnyen kapható vagy.
2017. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nyáron össze vissza akar dugni

Valószínőleg tetszel neki, talán járna is veled, de jobban érdekli az, hogy nyáron szabad legyen...

2017. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!