Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 6 év korkülönbség sok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év korkülönbség sok, ha a pasi a fiatalabb?

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 08:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem kor, készségkülönbségek számítanak.


Köztem s exem közt 12 év volt s szakítás okainak semmi köze sem volt korunkhoz.


21f

2017. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
46%
Nem azon múlik, valamelyiket zavarja-e. Ha zavarja, az egy belső probléma miatt létezik. Önmagában nem zavarhatja maga korkülönbség, még ha az 100 év is. Ez csak egy tényező, ami önmagában semmit sem jelent. Ahogy írtam szintkülönbségek, kettő személyiségei, készségeik számítanak, mint minden kapcsolatban, minden mástól teljesen függetlenül.
2017. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Egnegy válasza:
75%
Köztünk ennyi a különbség és nem számít semmit. 11 éve vagyunk házasok. A férjem 20 volt, amikor megismerkedtünk és érett volt a tartós kapcsolatra. Ez csak az adott páron múlik.
2017. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%
#9 vagyok és érdekelne, milyen indíttatásból lettem lepontozva!
2017. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
55%
A szerelem nem ismer születési évszámot... Lehet valaki korban hozzád illő és mégsem illetek össze. Ne ítélj meg senkit elsőre, a kor alapján. Meg kell ismerni a másikat és utána kell véleményt formálni róla. Ha valamelyikőtöket ez zavarja, akkor szerintem nem szeretitek egymást eléggé. Engem ez egyáltalán nem zavarna.
2017. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem az öcsém (egyetlen tesóm) 5 és fél évvel fiatalabb nálam. Engem azért zavarna egy ilyen korkülönbség, mert öcsémként tekintek az ennyivel (vagy még több évvel) fiatalabb férfiakra, kistesót látok bennük, nem egy lehetséges társat.
2017. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16.


Nincs abból semmi,hogy most így vélekedsz erről, de majd, ha évek múlva véletlenül megismersz egy tőled ennyi évvel fiatalabb srácot és netalántán még bele is szeretsz... Nem tudom akkor hogyan fogsz vélekedni minderről.

2017. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, hogy elsőre szimpatikus volt egy fiatalabb férfi, de mindig kiderült, hogy nagyon máshol tart az életben, mint én, és nem passzolunk össze. Nem vagyok már tini.
2017. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyébként kivételek mindig vannak... De igen, értem amit írsz. Amúgy fordított esetben is lehet ebből probléma (amikor a lány a fiatalabb). De ha már mind a ketten egy bizonyos életkort átléptek, akkor az a 6 év nem jelentős korkülönbség. De végülis tökmindegy, kinek a pap kinek a papné... Jó,hogy eltérőek a vélemények, legalább nem vagyunk egyformák :)
2017. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Persze, fordított esetben is meglehetnek az eltérések. Azért az ember idővel kitapasztalja, hogy melyik korosztállyal, korosztályokkal van leginkább összhangban, kikkel érzi jól magát, kikkel felszabadultabb, kik között mozog otthonosabban, az idősebbek, a fiatalabbak, a nagyjából saját korosztálya...
2017. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!