Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lemondott randi. Kifogás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorsi31 kérdése:

Lemondott randi. Kifogás? Vagy ne legyek gyanakvó?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két hete megbeszéltük a pasival összefutunk,lefixálva h.melyik nap minden..most lenne hétvégén,azonban egy mondattal,h.dolgoznia kell lemondta.

Nálam volt pár napja,itt aludt ennyiről szól,semmi komoly..első tali volt most :-) Ne kombináljak és tényleg dolga lehet v.nem feleltem meg és nemcsak most nem jó de többet sem?!átlátszó kifogás lenne?


2017. júl. 11. 15:51
 1/7 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem ne kombinalj. Majd kiderul a kovetkezo alkalommal.
2017. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legjobb tanács a párkapcsolatokban, hogy ne kombinálj, és most is az. Ha nincs értelmes okod rá, ne vonj le következtetéseket. Ha valami nem egyértelmű, kérdezz. Ha valamit tudni akarsz, kérdezz. Ha valamit el akarsz érni, közöld. És ne taktikázz, ne tesztelgess, ne trükközz.
2017. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig nyílt volt mindenben,de mivel nem ismerem nem tudom,h.tényleg úgy van v.csak nem mondja meg,h.nincs több összefutunk :-)
2017. júl. 11. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Szard le,nem érdekled igazán. Ha tényleg fontos lennél neki,szánna rád időt. Hidd el voltam így ,nem csak én a bnőim is. Nyugodtan pontozz le.
2017. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs személyes találkozó, de annak ellenére keres, érdeklődik, szervez akkor lesz folytatás, de szerintem itt nem erről van szó.

A dolgoznom kell egy olyan indok amire mindig lehet hivatkozni, ez egy kibúvó. Sajnos nincs annyi gerinc benne, hogy őszinte legyen.

A helyedben várnék max 1 hetet, utána egyszerűen tovább lépnék.

40F

2017. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok,bár azért mindenkinek megadom az esélyt mielőtt ítélkeznék,h.éppen őszinte v.sem :-) na,majd meglátjuk..eret nem vágok ga ennyi volt,akkor is volt két jó estém.:-)
2017. júl. 12. 08:48
 7/7 kri888 válasza:
Bocsi de végül így 1 év után mi lett a vége kiváncsi lennék rá
2018. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!