Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-30-as férfiak: miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30-as férfiak: miért rohantatjátok sokszor a nőket már az ismerkedés ideje alatt? Miért nem engedtek időt arra, hogy a nő jobban megismerjen titeket, a karaktereteket, viselkedéseteket?

Figyelt kérdés

pl. minél hamarabb fotó küldés, azután minél hamarabb randi, majd nyomulás és szexbe tárgyalás (sokszor tesztelése annak, hogy a nő esetleg nem k...a-e), majd minél hamarabb összeköltözés, persze magyarázat nélkül, stb.

Úgy gondolom, hogy egyes férfiak szándékosan nem hagynak időt arra, hogy a komolyabb nők jobban megismerjék a valódi énjüket, viselkedésüket, ugyanez van akkor is, amikor túlzottan dícsérik a nőket.

A megismerésnek nem engedéséről van szó, nem pedig a fotóküldés fontosságáról. 28N

Köszönöm a komolyabb válaszokat.



2017. júl. 12. 10:09
 1/7 LazyJones ***** válasza:

Egyrészt, 30 celett azért már sokszor ketyeg az óra, és sokan érzik úgy, hogy a problémák ugorjanak ki, és ne kelljen felesleges köröket futni miattuk. Másrészt, én állandóan azzal szembesülök, hogy a nők úgy kezelik, hogy aki nem mozdul gyorsan, azt nem is érdekli igazán, és pattintják. Engem nem egy alkalommal ejtettek azért, mert nem volt sex az első héten. Ezek után te mernél várni?

F35

2017. júl. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

" minél hamarabb fotó küldés, azután minél hamarabb randi"


Azért, ez elég jogosnak tűnik. Azt sem tudja, hogy nézel ki, nyilván nem akarja elpazarolni olyanra az idejét, aki taszítja. A randira pedig ugyanez igaz.

2017. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én kaptam már olyat nőtől, hogy "ha nem csattan el a csók az első randin, akkor nincs értelme folytatni"

csak néztem, hogy mi van az én igényeimmel? hogy szeretném megismerni a másikat...

a hosszabb randikon oké, 6-8 óra alatt elég sokat meg lehet tudni a másikról, főleg ha előtte neten beszéltünk főleg sok az infó

de amikor élőben 1 órás randi után már kb szexet vár a csaj azért picit kiábrándító, nem azt mondom, hogy ne legyen szex, de legyen már valami tartalmasabb dolog is ne csak a testi vonzalom, ha dugni akarok ahhoz nem kell randizgatni


szóval ilyen igények miatt gondolkodom néha azon, hogy nagyobb léptékkel kell haladnom, mert az ismerkedés, udvarlás már ódivatú

volt akit meghódítottam, azt nagyon élveztem, de kevés lány érdemes erre és kevés várná ki

2017. júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt akár kérdezhetném a nőktől is, akikre ez a stílus legalább annyira jellemző.. egyébként meg a mai világ egy nagy rohanás, sosincs idő semmire, nem csak a komótos ismerkedésre..ezért is van annyi szakítás aztán, házasság meg összeköltözés után,a kapkodás és a forró fejűség miatt #KOMOLYVÁLASZ
2017. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy nem sietjük el. Szimpik vagyunk egymásnak, rengeteg időt beszélgettünk, van témánk mindig új, isszuk egymás szavait, hiányzik a másik, ha nem ír egy napig stb. Alakulgat egy érzés mindkettőnkben, akár szerelem. Mennyire gáz már, hogy cserélünk képet és az a közös benyomásunk egymásról, hogy "úr Isten, ki ez a rusnya féreg ?".

Fényképcsere legyen minél hamarabb, ha egymásnak tetszünk és szimpátia van, randi is legyen minél hamarabb. Ellenkező esetben komolytalan. Szex kölcsönös igény esetén legyen játszmák és taktikázás nélkül, ellenkező esetben komolytalan. Ha már ez mind megvan és közösek a hosszútávú /engedik a körülmények, legyen összeköltözés, ellenkező esetben komolytalan.

Érdekel-e a másik ábrázata, eldönthető fél órán belül. Elég szimpi-e online, hogy erről meggyőződjek akár élőben pár óra-2 nap alatt bőven eldönthető. Szexszelek-e azzal aki tetszik, elég hamar eldönthető. Összeköltözés adott körülmények esetén 2-6 hónap alatt szintén eldönthető.

Tudom, hogy mit szeretnék, ha pedig a másik is azt szeretné amit én, akkor kár húzni az időt. Amúgy is összebútorozva ismerjük meg igazán egymást. Randizgatás alatt még mindenki adja a legjobb formáját különösebb erőfeszítés nélkül. Nem vagyok híve az időhúzásnak.

30/f

2017. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A legrosszabb ***** válasza:
64%
Engem meg pont amiatt kritizálnak évek óta, mert lassú víz partot mos típus vagyok, s a partnereimnek nincs ahhoz türelmük, hogy hónapokig ismerkedjünk. Kivétel nélkül mindig azt tapasztalom, hogy ismerkedek valakivel, majd sürgetni, siettetni akar a másik fél, én meg nem vagyok hajlandó fejest ugrani a rögtön adódó lehetőségekbe, mert nekem ennyi nagyon kevés, hogy valamennyire kiismerhessem a másikat, s hozzászokjak az újdonsághoz. Miután megunják, hogy "csak" ismerkedünk, alig néhány napon belül már másik bikával látom őket és alig 1-2 hét leforgása alatt már össze is jönnek egymással. Ebből kizárólag csakis arra tudok következtetni, hogy minden nő kapcsolatfüggő.
2017. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem siettetek senkit. 😊
2017. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!