Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy ismerkedés közben mennyien csúsztatnak divatos hobbikkal?

Figyelt kérdés

Sok nőtől hallom, hogy szereti a kultúrát, a színházat, az utazást, a sportot, vagy éppen az olvasást.


Ezek szinte mindenkinél kötelező hobbik.


Aztán a beszélgetés alatt gyorsan kiderül, hogy az olvasás max valami magazin, a sportot a gimiben abbahagyta, azóta tervezi, hogy majd folytatja (kb 10-20 éve tart ez), a színház és az utazás szeretete is akár több mint 10 éve, vagy soha nem űzött elfoglaltság, pedig ha annyira szereti akkor felnőtt emberként ezek nem elérhetetlen vágyak.


Szerintetek miért csúsztatnak ezzel ennyien?


Abban bíznak, hogy az ellenkező nem képviselői is csak az öbképük fényezése miatt írták be, és így sosem buknak le?



2017. júl. 8. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Szánalmas. :D


Tinderen is, 18 éves lányok: "Travel around the world <3". Miből, Kislány? :D Ezt a négy szót tudja angolul, meg mémeket lefordítani, szüleiből él, de már körbe akarja utazni a világot. Nevetséges.

Ami a kultúrát illeti, tényleg sok az elsőéves bölcsész aki 10-20 szeminárium alatt valódi kultúrnő lett, legalábbis saját bevallása szerint. Sportot tekintve a legtöbben kondiznak, vagy más fitneszt tolnak (crossfit, TRX stb., amit kötelező kitenni!!4!). Ez nem akkora baj, viszont az, hogy ezzel akarnak valakinél bevágódni, elég érdekes.

Az olvasás az tényleg a Cosmo-JOY-Glamour háromszög, kiegészülve a SHE.hu-val és hasonló magasröptű oldalakkal. Nyilván senki nem fogja megkérdezni, mi volt az utolsó regény, amit elolvasott, de valakinek már az írásából levágós, hogy a Pál utcai fiúk volt, mert felsőben már lázadott anyu ellen és a Bravot olvasta a kötelezők helyett.


A snapchat filter, a csücsörítés és a Despacito mellett ezek a leírások azok, amiket kapásból balra húzok. Engem nőiességgel lehet megfogni.

2017. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak arról van szó, hogy a legtöbb ember végtelenül átlagos és ebből adódóan unalmas. Amikor be kell mutatniuk magukat egy ismerkedés során, ezzel hamar szembesülnek. Persze a legtöbben különlegesnek tartják magukat valamennyire, így ez frusztrációt okoz bennük. Ezt pedig megpróbálják feloldani azzal, hogy szerintük presztízzsel bíró időtöltéseket hazudnak maguknak. Nőkre és férfiakra ugyanúgy jellemző. Légy megértő az emberekkel. Tökéletlenek vagyunk mindannyian.
2017. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igazad van, ki akartam szedni minden a nemre vonatkozó részt, de az elején bent felejtettem.


Ez természetesen nagyon nem csak a nőkre igaz, hanem mindkét nemre.

2017. júl. 8. 17:00
 4/14 A kérdező kommentje:

"Sportot tekintve a legtöbben kondiznak, vagy más fitneszt tolnak (crossfit, TRX stb., amit kötelező kitenni!!4!). "


Ez nem zavar. Egyrészt én is kóstoltam már bele divatos, felkapott sportba (TRX pl, és tetszett is), másrészt van olyan sportom amit régen kezdtem, de idő közben borzasztó divatos lett.



Szóval a mit nem érdekel, szerintem az ugyanolyan jó, ha valaki évekig kitart egy mellett, mintha sok mindent kipróbál, csak csinálja. A "gimiben szerettem röplabdázni" szöveg egy 25-30-35 éves ember szájából viszont vicces.

2017. júl. 8. 17:05
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Rengeteg ilyen nő van. Én azon szoktam röhögni, hogy általában pont ezek mániája, hogy diplomás legyen a pasijuk. Többnyire persze nekik is van valami BA, egy rosszabb főiskola büfészakáról, és hát ezután érthető módon nem akarnak rangon aluli partnert. Ezért domborítják ki ezt ennyire, próbálják értelmiségiként prezentálni magukat, és szerintem ezt általában el is hiszik magukról annak ellenére, hogy a Szürke 50 mellett csak diétás és motivációs könyveket olvasnak.
2017. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Ezt a kérdést miért a nőkre kell kiélezni? A pasik egy centire sincsenek lemaradva a témában.
2017. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

@6: lásd 3-as komment! Hibáztam, nem vettem észre, hogy bent maradt, máshonnan kiszedtem, mert valóban nemtől független a jelenség.



A témáról is van valami véleményed, jó sztorid, vagy bármi?

2017. júl. 8. 17:40
 8/14 anonim ***** válasza:
6: Én főleg nőkön látom ezt a jelenséget, akár társkeresőn, akár ismeretségi körben. Pl. van olyan csaj ismerősöm, akiről a fb/instagram oldaláról azt gondolnád, egy aktív, sportos életet élő valaki, közben pontosan tudom, hogy képtelen körbefutni a Margitszigetet, oda csak azért megy, hogy lefotózhassa az új futócipőjét a rekortánon. De ha neked van ehhez hasonló tapasztalatod férfi oldalról, ami tömegjelenség, szívesen meghallgatom.
2017. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ne csináljunk ebből nemi kérdést, igaza volt 6-nak. Csak azért tudunk több nőről, mert nem randizunk férfiakkal.


Egyébként tudok ilyen srácot: szingli lett, megszaporodtak a konditeremben lőtt fotók, a teste marad sörhasas, szóval sokat nem edzhetett. 1.5 év múlva lett párja, meg is szűnt a sportos életmód, viszont már nem csak hasban van elhízva, hanem szépen kikerekedett mindenhol.


Ennyit a no pain, no gain idézetes korszakáról 😀

2017. júl. 8. 17:58
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Látom megjöttek a tömeglányok értékelni! :D


#1

2017. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!