Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés szempontjából ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés szempontjából ti mit gondolnátok egy olyan huszonéves lányról, aki szinte mindent titkosított magáról a fb-on, és elég ritkán látni fent?

Figyelt kérdés
Csak a profilképe látható, azon kívül még az ismerősei se láthatnak róla semmit.
2017. júl. 12. 18:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Zárkózott, befelé forduló, introvertált.
2017. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Az fura,hogy az ismerősei se láthatnak róla semmit...akkor csak a közeli ismerősei, vagy csak Ú látja a saját maga személyes adatait/fotóit/bejegyzéseit?


Nekem is eléggé be van korlátozva az,hogy ki mit láthat, nem osztok még naponta bejegyzéseket, fotókat, de az ismerőseim láthatják ezeket.

Személyes adatok, esetleg munkahely még érthető, de más egyéb tiltása már kevésbé.Inkább meggondolom mit teszek közzé a facén.

2017. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Minek Neki egyáltalán face profil? Azért,hogy Ő lásson másokat,fotókat, bejegyzéseket?
2017. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Az én profilom férfiként ugyanilyen.A barátaimmal osztok meg dolgokat, nem vadidegenekkel
2017. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ebben is tudni kell a határokat. Az is furcsa, mikor valaki ott éli az életét és mindent kitesz, de azt is érdekesnek tartom, ha csak egy kép van róla, semmi más. Vannak fb ellenes ismerőseim, elfogadom és megértem azt is, aki ilyen, de valljuk be, ebben a korban élünk. Engem zavarna, ha a páromat nem tudnám elérni, vagy úgy nézne ki az adatlapja, mint egy kamuprofil, vagy egy nagyon magánakvaló ember profilja, ahol nincsenek közös képek, bejegyzések, semmi...
2017. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Jól tette. Nekem is így van. Csak az ismerősök láthatnak.
2017. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudok képzelni egy olyan forgatókönyvet, hogy egy ideig rendes profilja volt, képekkel, posztolásokkal, de folyamatosan ismerkedési célzatú levelekkel bombázták idegen pasik, elege lett ebből, ezért egy profilkép kivételével szinte mindent törölt, és lezárta az oldalát.
2017. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Azt gondolnam rola, hogy vegre egy okos, intelligens no, aki nem a kulvilagnak akar tetszelegni.
2017. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nekem gyanús lenne,hogy fake profil.

Ha nem ismered személyesen, akkor futtasd le a profilképét a google képkeresőjén.

Ha netről szedett kép, akkor ki fogja dobni.

Én a múltkor egy gyanús profilra kerestem rá és kiderült,hogy egy orosz modell volt a profilképén a kamu facebooknak..


De ha valós profil,akkor nem gondolnék semmit, nyilván nem ott éli az életét, nem szeret dolgokat megosztani magáról. Ennyi. Sokkal zavaróbb az szerintem, amikor valaki 5 percenként lövi a selfieket és mindent nyomat fel és csak az érdekli hányan lájkolták.(tudom,hogy nem csak ez a két véglet van)

2017. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A legrosszabb ***** válasza:
100%

Nálam egy 4-5 éves profilkép van kint, ami egyben az összes képem fent FB-on, a legutóbbi bejegyzésem tavaly novemberi, barátokkal, haverokkal, munkatársakkal, családtagokkal szinte napi szinten tartom a kapcsolatot és a lájkolt oldalakat (úgymint természettudományokkal foglalkozó, hír-, sport-, sportoló-, csapat-, és egyéb, az érdeklődési köreimbe tartozó oldalakat stb.) szoktam még végigpörgetni. Nem rossz dolog a FB, a világ minden szegletéről lehet értesülni, tájékozódni. Szóval aktívnak aktív vagyok a közösségin, de nem szelfizgetek, nem éldegélek az ismerőseim bejegyzései alatt.


Nekem van egy olyan nőismerősöm, mint amilyen a kérdésben szerepel, se kép, se hang, se bejegyzés, se ismerősök mutatása, semmi, az egyik exmunkatársam volt az előző munkahelyemen. Egy beszédes, nyitott, fiatalos 30 éves (!) nő, tehát a FB profilja egyáltalán nem tükrözi a személyiségét.

2017. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!