Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés elején szóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés elején szóba hozzak ilyen témákat?

Figyelt kérdés
Poklokat éltem át az életemben, ami kihatással van a jelenemre is, mint pl. születésemkor oxigén hiánnyal születtem, szüleimet elvesztettem, tanulási nehézségekkel küzködtem, leszázalékoltak. Tudom, hogy manapság az a szexi, hogy legjobban előadjuk magunkat és csak a szépről, jórol beszéljünk. Én akkor tudok felszabadultan beszélgetni, hogyha megismer rendesen és vevő erre. Nem hagynám, hogy egyoldalú legyen, mert hagynám beszélni, de tőlem messze áll ez az add el magad, hozd ki magadból a legjobbat tanácsok. Szerintem igenis kikell mutatni a gyengeségeinket is, mert ez az igazi erősség és úgy gondolom, hogy így mélyebb tartalmasabb kapcsolatok születhetnének.
2017. júl. 13. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2-3 randival később szóbahozhatod, de ne ezzel kezdj!! Senki sem akar kiselőadást hallani az élet gyötrelmeiről, sem pedig az önéletrajzodra nem kíváncsi senki. Egyszerűen élvezd a beszélgetést, mosolyogj, kacérkodj és abban az órácskában koncentrálj a jó dolgokra.
2017. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Poklokat éltem át az életemben...." MÁS IS!!!!
2017. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem nagyon sok lenne, ha azzal kezdenél a randin, h te oxigénhiánnyal születtél.. Már ne haragudj, de én menekülnék. Az első randi nem erre való, hogy elmeséld, h a születésedtől kezdve milyen rossz dolgokon mentél keresztül, milyen bajaid vannak.. Az a lényeg, h megismerd a másik személyiségét. Ha már eltelik jó pár randi, és megbízol a másikban, én akkor mondanék el ilyen dolgokat.. Biztos, hogy nem a legelején, az ismerkedős fázisban.
2017. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a "feladatunk" az életben, ha élni akarunk, hogy megtaláljuk mindenre a megoldást és a boldogságot, a szép dolgokat. Hogy motiváljuk, segítsük egymást a könnyebb életvitel érdekében. Ha csak ülnénk, semmit nem csinálnánk, és úgy várnánk azt, hogy boldog életünk legyen, minden gond nélkül, akkor csak szenvednénk. Lesarkítva azt is mondhatnám, hogy az élet önmagával szenvedés lenne, mert nekünk is tennünk kell azért, hogy boldoguljunk az egyszerű hétköznapokban is.


Mindenkinek adódnak nehézségei, nehezebb időszakai. Kinek ilyen, kinek olyan. De ezek nem tartoznak mindenkire. Ahogyan nem úgy mászkálsz az utcán sem, hogy a pólódra van írva felsorolásként, hogy milyen nehézségeken mentél keresztül, úgy az első 1-3 randin is felesleges rögtön ezeket tálalni a másik fél számára. Fordított esetben te sem tudnál sokat kezdeni ezzel, talán meg is ijesztene. Ha már kezd kialakulni valami vonzalom, bizalom, érdeklődés, akkor ezeket is könnyebb lesz elmondanod neked is, és a másik félnek is fogadni a tényeket.


Legyél nyitott, és keresd az életben a szépet és a jót, ami előrébb visz, ami könnyebbé teszi az életed. Ha örökké a nehézségeken rágódszó és azokat ismételgeted minden helyzetben mindenkinek, nem fogsz tudni előrébb lépni. Sokan vannak, akik mosolyogva visznek végig minden napot, miközben fogalmunk sincs róla, hogy min mennek keresztül. De igyekeznek nem ezzel törődni, hanem megkönnyíteni a saját életüket azáltal, hogy pozitívan állnak mindenhez és mindennek a jó oldalát nézik, amiért hálásnak lehetnek.

2017. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező férfi vagy nő vagy? Ha férfi akkor pláne ne beszélj erről. Legtöbb nő normális erős támaszt adó férfit keres.
2017. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jól van akkor nem első randin fogom. És ha nem tudok témákat feldobni és semmilyen élményekről se tudok beszélni? Mostanában kb. semmi nem történt velem. Ezért keresek magamnak barátnőt, hogy tartalmasabb legyen az életem. Azért is szerettem volna ezeket a témákat előhozni, mert nekem egy olyan nő kell aki megértő velem és átérzi a helyzetemet. Jó lenne, ha tudnánk rendesen mosolyogni, nevetni, de ahhoz az is kell, hogy ő is hozzon fel témákat, beszéljen sokat, mert nem tudok valami jól kezdeményezni.
2017. júl. 13. 21:31
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 Én is egy támaszt keresek, de egy lelki támaszt. Nem szeretem külön venni a nemi szerepeket én feminista férfi vagyok, szerintem nem kell annyira ragaszkodni ahhoz, hogy mi a férfi is mi a nő dolga az ismerkedésben. Én nagyon nem szeretem azt a nézetet, hogy egy férfi csak az erősségeit mutassa és ne mutasson érzelmeket.
2017. júl. 13. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:
A férfi is mutasson érzelmeket, sőt, kell is. De egyik nemnél sem szerencsés, ha ezt túlzásba viszi. Nem attól fog melléd szegődni és megérteni egy nő, ha kiöntöd az életed negatív élményeit. Nem is kell élményekről beszélni egy ismerkedés során. Nem ezek a fontosak. Hanem maga a személyiség, a gondolkodásmód, az élethez való hozzáállás. És ha érezteted a másik féllel, hogy lelkileg viszonylag gyenge vagy, attól nem fog közelebb kerülni hozzád. Megérti, de nem fogja azt érezni, hogy emiatt akar veled lenni. (Még mindig mindegy, hogy milyen nemről van szó éppenséggel, itt az ember a fontos.)
2017. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!