Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akivel úgy kb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel úgy kb egy hete beszélek de elég uncsi vele beszélgetni, válaszolgatunk és ennyi. De nagyon tetszik és szeretnék közelebb kerülni hozzá. Tudnátok érdekes témákat vagy kérdéseket amiről írhatnék neki?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szex. Minden pasi vevő a témára.
2013. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 aszomszedneni ***** válasza:
pffff. abból kell kiindulni , amit eddig tudsz róla. ennél többet sajna nem tudok segíteni .
2013. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha nem megy, nem kell erőltetni.
2013. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbáljatok közös dolgot találni abban, amit ő szeret és amit Te szeretsz és arrafelé tereld a beszélgetést. Akár innen is linkelhetsz neki kérdéseket, hogy arról a témáról mi a véleménye.
2013. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hát kedves kérdező a beszélgetéshez 2 ember kell, lehet ő is ezt mondja amit Te, de akkor mind a ketten uncsik vagytok

ha nem tudtok dumálni sajnálom, ez vagy jön csípőből v nem, ez nem tanítható, de a beszélgetéshez kell a széles látókör, N

2013. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) hát azzal nincs baj hogy én én beszéljek mert eddig szint mindenkivel jól el tudtam beszélgetni, de ő valahogy kiverte a biztosítékot.. ő ír rám de mégis csak én kérdezgetek és néha már elég uncsinak és faggatózónak érzem magam.. talán csak bátorítanom kellene
2013. máj. 25. 14:38
 7/11 anonim ***** válasza:

ha zárkózott, akkor kicsit nehezebb, de ezt Te tudod felmérni, ha ilyen típusú, akkor idő kell hozzá és menni fog, találkoztam már ilyennel, nehéz de menni fog

ha csak simán nem tud beszélgetni, akkor sajnos vége

hogy melyik a kettő közül v feltérképezed v rákérdezel

sajnos jobbat nem tudok, a döntés a Tied N

2013. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Erre hogy tudnék rákérdezni?
2013. máj. 25. 14:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért nem élőben ,szemtől szemben beszélgettek?


Nem értem ,hogy hogyan lehet interneten keresztül beszélgetni. Én biztos nem tudnám eladni magam neten. Nagyon fontos a mosoly, a hanglejtés, a gesztusok... Persze a te döntésed!



Javaslom kérj személyes találkozót menjetek fagyizni,gofrizni, üdítőzni stb akkor majd jön a téma ,hogy szoktál e járni ilyen helyeken ,szereted e ezt amit éppen esztek stb...


Sok sikert!

2013. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) megpróbálom elhívni valahová
2013. máj. 25. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!