Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mostanában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mostanában a párkapcsolatok mekkora része köszönhető az internetnek, illetve randi?

Figyelt kérdés
Facebook, társkereső
2017. júl. 17. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Az interneten létrejött 2 kapcsolatom förtelmes volt, azóta nem ismerkedem neten keresztül...


De, manapság sokan ismerkednek így, szerintem 45-50%.

2017. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó nagy részének, de megtippelni lehetetlen.
2017. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs erre semmilyen statisztikai adat.


Én a mostani párommal neten jöttem össze, már 4 éve nagyon boldogok vagyunk együtt.

2017. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazság szerint én is interneten szoktam ismerkedni csak nem szeretem mert olyan személytelen a városba meg ha lehet nem megyek be. Eddig 6 pasival beszéltem igy kicsit hosszabb idejig de 2 volt olyan akivel ki is alakult valami. A többi 20-25 nel meg valami mar a neten nem klappolt. Sajnos mashol nem is tudok ismerkedni pedig sokak szerint vagyok jo csaj. Az utcan csak nézni tudnak leszolitani csak a részegek meg ciganyok, kocsmába csak haverral érdemes menni mert ott idősebb pasik vannak vagy suttyo tinik, konyvtarba, boltba, vendég helyeken, rendezvényeken az emberek magukkal, a telojukkal vagy akivel vannak foglalkoznak.
2017. júl. 17. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
5-10%-ra saccolnám
2017. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22 éves lány vagyok, elég félénk és nem egy csinibaba, akit mindenki leszólítgat. Nekem a "valós" életből egy kapcsolatom sem lett, a két eddigi párom az internetnek köszönhetem.
2017. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok.

Manapság kevés normális hely van az ismerkedésre, ahol mindenki vevő is rá. Vagy ha nem is ott ismerik meg egymást, egymás megkereséséhez ad segítséget a net. Pl. engem kinézett a párom egyetemen (1 óránk volt összesen együtt), de nem mert szólni, aztán neten rámtalált picivel később, és írt nekem.

2017. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. 65-70%-a.

Mi is neten jöttünk össze, nyáron lesz az esküvőnk. Mi szerintem nagyon esélytelen lett volna, hogy találkozzunk, mindketten befelé forduló emberek vagyunk.

2017. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!