Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek működik az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek működik az, hogy hanyagoljátok az udvarlást egy időre?

Figyelt kérdés

A következőt értem ez alatt: Van egy lány, akivel megismerkedtem. Tudja, hogy tetszik nekem, de szerintem húzza az agyam. Most arra gondoltam, hogy hanyagolom egy hétig kb.

Olvastam az oldalon, hogy van akinek már bejött ez a taktika.


2017. júl. 20. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:

ha már azt érzem csak rabolja az időmet, akkor nem foglalkozom vele, de hülye taktikázással sem próbálkozom, keresek olyat akit érdeklek...


szerintem te is tedd ezt, ne ilyenekre pazarold az idődet és főleg ne ilyen gyerekes hülyeségekre

2017. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem gimnazista koromban bejött.


egy-két hétig minden este/reggel írtam neki pár sort.


Ha semmi érdekes nem volt, akkor csak este 11-kor annyit, hogy: jó éjt. :)


stb.


Érezte, hogy kell nekem. Hogy megyek utána. Törődöm vele. Figyelek rá. Néha beszélgettünk egész jókat stb.


Aztán, amikor 1-2 hét után úgy éreztem, hogy már megszokta, hogy vagyok neki... akkor BUMM


Nem írok. Nem válaszolok. Nem hívom. Nem jelzek semmi.



Ha 4-7 nap alatt írtak, hogy "Szia! Hogy vagy? Merre vagy? mi van veled?" stb... akkor nem írtam vissza, és végül egy-két nap múlva válaszoltam nekik, hogy "Jaj sok dolgom volt. Tudod ezer dolog van, aztán kiment a fejemből a dolog" stb.

Hogy ne tudja, hogy direktbe szartam le, és higgye csak azt, hogy létezik bizony fontosabb dolgom nála.


Ezek után általában összejött a dolog, mert amíg nem írtam nekik, addig hiányozni kezdek, és az mindig értékesebb lesz hirtelen, amit már elvesztettél. Vagy AZT HISZED, hogy elvesztettél.


De ez gimiben vált csak be, és ott is csak annyira, hogy aki nem írt nekem 4-7 napon belül, azt általában utána tényleg elfelejtettem :'D


Tehát szerintem sok lány volt, akinek udvaroltam, aztán "eltűntem" terv szerint egy hétre. De nem írt nekem, hogy hol vagyok... és elfelejtettem visszatérni :D mert engem se érdekeltek igazán. Szóval nem tudom mi a sikerráta. De volt siker.

2017. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Alapból nem szeretem a taktikázást. De valamikor jók az ilyen szünetek, de ezt okosan és nem bunkón kell csinálni és akkor kialakulhat egy tisztább helyzet, megtudhatod, hogy mit akar.


Pl. ha megígéred neki, hogy hétfőn keresed, akkor írj neki hétfőn és ne kedden; vagy ha ő ír neked, akkor válaszolj rá nyugodtan amikor tudsz, ne játssz vele, hogy vársz pár napot.


De ha épp úgy váltatok el, úgy fejeztetek be egy beszélgetést, hogy nincs időhöz kötve a folytatás, akkor nyugodtan várhatsz pár napot, akár egy hetet is, de többet ne nagyon. Ha érdekled, valószínűleg jelentkezni fog ennyi idő alatt.

2017. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pszichológia az élet, batya!
2017. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A taktikázás....gondolom éretlenek vagytok még mint a zöldalma. Nincs erre bevett módszer, de ha tényleg úgy érzed szórakozik veled,akkor ne egy hétre hanyagoljad, hanem addig amíg magához nem tér és abba nem hagyja a játszadozást. Ha eljut addig, hogy megszólít vagy keresi a társaságodat, akkor mégis fontos voltál neki, ha nem,akkor meg jön a következő.
2017. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Túl sok dologtól függ. Te is lehetsz jó benne, de vannak olyanok, akiket az ilyen játszmázás nagyon negatívan érint.
2017. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Öööö, hát attól függ, mi a cél. Én pl. semmiféle párkapcsolatot nem akarok, a pokolba kívánom az összeset, ergo hanyagolom az udvarlást, nem tisztelem a nőket, tehát nekem meghozza a kívánt hatást: nincs senkim.

Ha viszont össze szeretnél valakivel jönni, akkor nem javaslom.

2017. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!